Ta jesień jest bardzo istotnym kolorem zielonym w ubraniach. Wśród dziesięciu najmodniejszych kolorów w 2013 r. Jest zielony, a wszystkie jego odcienie, zgodnie z Institute of Pantone, powinny być obecne w ubraniach, akcesoriach i makijażu nowoczesnych modnych kobiet. Zielony to kolor sukcesu, pieniędzy, zdrowia. Jest to najbardziej przyjemny naturalny kolor dla ludzkiego oka. Najbardziej kobiecy i praktyczny strój do relaksu, publikacji, pracy i spotkań biznesowych to zielona sukienka. Istnieje wiele odcieni zieleni, odpowiednio, pojawia się pytanie, jakie akcesoria pasują do zielonej sukni określonego tonu?

Z czym robi się ciemnozielony?

Biżuteria na zieloną sukienkę lepiej wybrać ze złota lub srebra - to klasyk. Kolczyki, pierścionki, bransoletki, wisiorki ze szmaragdami lub diamentami - kolejna klasyczna wersja akcesoriów do ciemnozielonej sukienki. Zielona sukienka i dodatki w kolorze brązowym to stylowe połączenie odzieży biznesowej i casualowej. Czarne buty i dodatki są dobrym rozwiązaniem dla ciemnozielonej sukienki, zwłaszcza jeśli jest to styl biznesowy. Ten strój jest dobrze połączony z dekoracjami tego samego koloru na jednym tonie lżejszym od sukienki. Stylowe dodatki do zielonych sukienek - drewniana biżuteria i kość słoniowa.

Jeśli chodzi o buty, oprócz klasycznych kombinacji zielonej sukience ze złotymi, czarnymi i brązowymi butami, bardzo jasne, ekstrawaganckie odcienie są w modzie. Warto wybrać żółte, fioletowe, czerwone, szare buty do zielonej sukienki - doda to podkreślenia do tworzonego obrazu.

Należy zauważyć, że ciemne odcienie zieleni są odpowiednie dla dziewcząt o blond włosach. Ciemnowłosa kobieta powinna wybierać w swoich ubraniach jaśniejsze, a także jasnozielone.

Co mogę ubrać w jasnozieloną sukienkę?

Jasnobeżowe buty i dodatki idealnie pasują do jasnozielonej sukni. Biżuteria, sprzęgła, różowe perłowe buty to także bardzo dobra kombinacja z jasnozielonym odcieniem.

Ekologiczne dodatki podkreślają delikatność jasnozielonej sukni i nadają jej lekkiego, romantycznego stylu. Nie ignoruj ​​połączenia jasnozielonego z butami i akcesoriami tego koloru, ale ton jest ciemniejszy lub jaśniejszy. Klasyczny czarny, brązowy i złoty doskonale pasują także do jasnozielonej sukni.

Modne dodatki do zielonych sukienek w 2013 roku to różne apaszki, szale, peleryny, bolero . Takie elementy garderoby będą w stanie uzupełnić wizerunek, podkreślić styl i godność każdej kobiety.

zielona sukienka i akcesoria 1zielona sukienka i akcesoria 2zielona sukienka i akcesoria 3
zielona sukienka i akcesoria 4zielona sukienka i akcesoria 5zielona sukienka i akcesoria 6
zielona sukienka i akcesoria 7zielona sukienka i akcesoria 8zielona sukienka i dodatki 9