Dziewczęta z natury są nieśmiałymi i nieśmiałymi stworzeniami. Czasami trudno im podejść do faceta, rozpocząć rozmowę, najpierw pocałować i tak dalej. Ale w życiu często zdarza się, że inicjatywa musi zostać wzięta w swoje ręce, a pierwsze kroki podejmuje płeć piękna, ponieważ faceci mogą też być nieśmiali z powodu czegoś lub nie być świadomi uczuć dziewczyny. Problem polega jednak na tym, że osobom takim trudno jest prowadzić rozmowę i mogą występować niewygodne przerwy. Dziewczyna, na przykład, może po prostu nie wiedzieć, o co pytać faceta, lub jakie pytania możesz zadać, aby nie wyglądać obsesyjnie, a jednocześnie podtrzymywać rozmowę.

Jakie pytania powinien zadać facet?

Na początek zdecydujmy, jakie pytania powinien zadać facet. Ta kategoria obejmuje zagadnienia związane z zainteresowaniami, preferencjami, planami faceta. Podamy przybliżoną listę tematów odpowiednich do rozmowy. Możesz łatwo ją rozwinąć lub dostosować do konkretnego przypadku.

  1. Tematy o interesach faceta. Jeśli nie wiesz, co go interesuje, zapytaj go o to. A jeśli już to wiesz, możesz zapytać o jakiś niuans. Na przykład twój chłopak lubi grę w piłkę nożną, wtedy możesz zadać mu pytania dotyczące: Twojej ulubionej drużyny, zasad gry, zwycięzców Ligi Mistrzów, błędów sędziego, zachowania fanów i wielu innych rzeczy.
  2. Zapytaj o jego zasady życia i zasady. Niektóre pytania z tego obszaru mogą być dość ogólne, a nawet odpowiednie dla nieznanych osób. Są to pytania dotyczące przyjaźni (mężczyźni i kobiety, przyjaźń kobiet), zwierząt domowych, pracy, planów na najbliższą i nie tylko przyszłość, jak lubi spędzać weekendy i święta.
  3. Te pytania są najbardziej popularne wśród facetów, wszystkie dlatego, że lubią być w centrum uwagi, a dzięki tym pytaniom łatwiej jest znaleźć wspólne punkty kontaktu i zbudować dalszą rozmowę.
  4. A jednak nie przejmuj się zbytnio zadawaniem pytań, w przeciwnym razie rozmowa będzie jak zdanie egzaminu. Aby to zrobić, wystarczy przeformułować zdania. Na przykład możesz zapytać: "Do czego jesteś zainteresowany?", Lub możesz: "Powiedz mi, proszę, o swoich hobby."

Więcej pytań do faceta

Możesz zapytać faceta o to, co kocha w codziennym życiu. Na przykład, co lubi jeść na śniadanie, jakiej muzyki słucha, jakiego rodzaju film preferuje. Możesz być bezpiecznie zainteresowany jego ulubionymi zespołami, wykonawcami, aktorami.

Raczej popularnym tematem do rozmowy są dzieciństwo i dorastanie. Oczywiste jest, że nie trzeba wchodzić w szczegóły, nie zawsze będą one istotne po raz pierwszy po spotkaniu, ale jak to było w zwyczaju w ich rodzinie z okazji Nowego Roku, gdzie latem odpoczywali, czy podróżował do pionierskich obozów zawsze byłby odpowiedni zainteresować się.

Jakie są najlepsze pytania, aby nie pytać faceta?

W pierwszym dniu mówienie o byłych dziewczynkach (żonach) jest tabu. Za kilka miesięcy, a nawet lat, z pewnością będziesz mógł zapytać młodego człowieka i takie pytania, ale w okresie bukietu cukierków tego tematu należy unikać. Są chwile, kiedy facet nagle zaczyna mówić o swoim przeszłym związku. Powinieneś być ostrożny, ponieważ takie zachowanie wskazuje, że nie ma sensu w tych stosunkach Какие вопросы лучше задавать парню facet nie jest po prostu gotowy na nowe. Ani pierwsza, ani druga opcja nie pasuje do ciebie.

Następnym tematem tabu jest wynagrodzenie (a dokładniej jego wielkość). Nie wszyscy mężczyźni są skłonni omówić wielkość swoich dochodów z dziewczyną, szczególnie jeśli ma on pewne trudności finansowe.

A ostatnim śliskim tematem są problemy faceta. Jeśli podczas rozmowy okaże się, że facet ma na przykład problemy z szefem, nie powinieneś go wyrzucać z tego, czym są. Mężczyźni nie lubią okazywać swojej słabości, a jeśli zostanie przyłapany na niej, dziewczyna szybko wywoła w nim uczucie irytacji niż sympatii.