Możesz jeść wszystko

Zwolennicy odchudzania Bormental przechwalają się, że ich dieta nie zawiera żadnych ograniczeń. Rzeczywiście, masz absolutnie wszystko, nawet czekoladki i bułki przez cały dzień.

Pułapki

Jest jedno ograniczenie, twoja dzienna wartość opałowa wyniesie 1000-1200 kcal. Cokolwiek jesz, musisz stale liczyć, rejestrować i kalkulować. Niebezpieczeństwo polega na tym, że minimum do utrzymania szybkości procesów metabolicznych wynosi 1200 kkal i jeśli mówimy o liczbach głównej wymiany i prędkości metabolizm - tutaj każda osoba ma własny wskaźnik, który nie jest brany pod uwagę w programie bormentalnym.

Sport

Według osób z Bormentalewa kobieta w ogóle nie potrzebuje sportu, ponieważ aktywność fizyczna nie przyczynia się do utraty wagi, ale tylko zwiększa apetyt. Zamiast uprawiać sport, metoda odchudzania Bormental zakłada okresowe podróże do masażysty, aby nadać sprężystości skórze i kształtowaniu się konturów ciała.

Post dni

Bez względu na to, czy zgrzeszyłeś na diecie, czy nie, będziesz musiał zorganizować post dni 1-2 razy w tygodniu. Sama dieta jest obliczana tak długo, jak długo osoba nie traci wagi do normalnej wagi, wtedy powinieneś pójść do liczby kalorii, przy której nie schudniesz, ale też nie przybrać na wadze.

Niebezpieczeństwo zliczania

Główną wadą stałych kosztów jest to, że nasz mózg postrzega takie procedury jako inhibicje, w wyniku czego może łatwo wystąpić anoreksja , bulimia i przejadanie się. Będziesz miał obsesję, swój mózg odchudzanie metodą Bormental zawsze będzie się liczyć, nawet jeśli go nie potrzebujesz.

Brak równowagi

W centrum odchudzania dr Bormenthal gwarantuje utratę wagi wszystkim, a przy tak niskiej wadze odchudzanie naprawdę przychodzi. Jednak stracisz wagę z masy mięśniowej, a spożycie niskiej ilości kalorii doprowadzi do niedokrwistości, niedoboru witamin itp.

Dieta dr Bormental nie przyczynia się do poprawy procesów metabolicznych, co oznacza, że ​​nie leczy cię z nadwagi, ale po prostu wyczerpuje. Z powodu tego wyczerpania występuje minus waga.