Znana stacja telewizyjna Xenia Borodin stała się wzorem dla wszystkich kobiet, które chcą uzyskać smukłe kształty: po urodzeniu córki szybko przywróciła jej figurę, tracąc wagę o 12 kg. Jest to wyczyn, do którego nie zdolna jest każda młoda matka. Nic dziwnego, że wielu chciałoby poznać tajemnicę tak udanego odchudzania Xenia Borodina. W Internecie istnieje wiele różnych założeń na ten temat, czasem dość absurdalnych. Istnieje również wiele opcji diety. Najczęściej w roli tajnego środka do walki z nadwagą to kolejna wariacja na temat diety ogórka, jeden z najpopularniejszych sposobów na osiągnięcie idealnej sylwetki.

Dieta ogórek - tajna metoda odchudzania Xenia Borodina?

W sieci często można znaleźć takie stwierdzenie dieta ogórka jest dokładnie tajną bronią, która pomogła znanemu prezenterowi TV poradzić sobie z nadwagą. Nawet podawaj przybliżone codzienne menu, dietę przeznaczoną na 1-2 tygodnie:

  • śniadanie: chleb żytni lub pełnoziarnisty - 1 plasterek, 2 świeże ogórki. Możesz zrobić sałatkę z warzyw, dodając zioła i łyżeczkę oliwy z oliwek, możesz zrobić kanapkę lub zjeść je osobno;
  • obiad: zupa jarzynowa, sałatka z ogórków;
  • obiad: sałatka z ogórków lub ogórek w swojej naturalnej postaci.

Menu jest bardzo skromne, dlatego proponuje się uzupełnienie go multiwitaminami, aby zapobiec spadkowi odporności.

Szczerze mówiąc, istnieją pewne wątpliwości, że Ksenia Borodina naprawdę uczyniła tę metodę odchudzania główną, tym bardziej, że jak prezenterka w swojej książce przyznaje się, nie bierze zbyt dobrze na takie "awaryjne" diety i wierzy, że potrzebują jedynie uciekania się do pomocy. przynajmniej.

Program odchudzania Xenia Borodina

Ten sam lider w swojej książce "Schudnąć z Ksenia Borodina", od 2011 r., Twierdzi, że jej utrata wagi nie opiera się na żadnych dietach cudownych, ale jest wynikiem codziennej pracy nad sobą i przestrzegania dobrze znanych i sprawdzonych przez dietetyków porad:

  1. Liczba przychodzących kalorii w ciele powinna być mniejsza niż ich spożycie.
  2. Nie możesz tolerować uczucia głodu, musisz jeść często iw małych porcjach - około 200 ml (zwykle 1 szklanka).
  3. Konieczne jest zwiększenie aktywności fizycznej, pozwoli to na osiągnięcie większej konsumpcji kalorii i pomoże utrzymać mięśnie ciała w dobrej kondycji.
  4. Powoli schudnąć: normą fizjologiczną jest utrata masy ciała 0,5 - 1,5 kg na tydzień.
  5. Zawartość kalorii w codziennej diecie powinna wynosić około 1200-1500 kilokalorii dla kobiet i 1500-2000 dla mężczyzn.
  6. Musisz pić dużo wody, co najmniej 2 litry dziennie, to pozwoli organizmowi szybko usunąć Technika wyszczuplania brodą Xenia produkty rozkładu tłuszczu z organizmu.
  7. Jedz zdrową żywność, odpowiednio uformowując dietę: 70% wolnych węglowodanów (zboża, warzywa), 20% - białka (chude mięso, jajka, produkty mleczne, fasola), 10% - tłuszcze, z 2/3 z nich - oleje roślinne.

Być może tutaj i wszystkie tajemnice. To banalne, niektórzy powiedzą, może nawet tak, ale te pozornie proste zalecenia pomogły nie tylko stracić na wadze wielu ludziom, ale także zachować wynik. Ponadto, ten sposób na schudnięcie nie jest szkodliwy dla zdrowia, ale wręcz przeciwnie, pomaga zachować go przez wiele lat.