Takie elementy dekoracyjne, jak marszczenia i falbanki, są używane przez projektantów, aby wygląd odzieży damskiej był bardziej romantyczny i delikatny. Z tego powodu szczyt z falbanką, która może znajdować się na klatce piersiowej, ramionach lub do dekoracji dna, jest niesamowicie poszukiwany. Niezwykłą cechą tej odzieży jest to, że w zależności od wybranego stylu może być częścią codziennego, wieczorowego, a nawet plażowego wyglądu.

Modne i modne topy z falbankami

Wśród różnych stylów najbardziej rozpowszechnionym wśród dziewcząt jest rozkloszowany top z falbanką na linii ramienia i elastyczną opaską w talii. Rękawy w takich modelach mogą być zarówno długie, jak i krótkie. Modele wykonane z tkanin w naturalnych barwach światła idealnie pasują do miejskiego stylu. W przypadku braku surowego kodu ubioru można je łączyć z dżinsami, spodniami, prostymi spódnicami. Wymiana dołu spódnicy w puszystą spódnicę lub krótkie spodenki ułatwia stworzenie romantycznego, nieformalnego łuku, idealnego na spokojne spacery i relaksację z przyjaciółmi.

Top z falbankami 1Top z falbanką 2Top z falbanką 3

Dodaj do obrazu jeszcze więcej romantyzmu, a łatwość pomoże ci w rękawie z falbankami. Ramiona w takich modelach są odkryte i dlatego przyciągają uwagę. Top wygląda tak samowystarczalnie, że obraz nie potrzebuje dodatkowych akcesoriów. Nie powinniśmy jednak zapominać, że falbanki zdobiące ubrania sprawiają, że sylwetka jest wolumetryczna. Harmonia jest łatwa do osiągnięcia - wystarczy wybrać zwięzłe wąskie dno dla takiego modelu. Styliści powinni pokazywać dziewczęta z niewyrażoną talią i szerokimi biodrami, ponieważ góra z falbanką w dolnej części brzucha tylko pogorszy sytuację. Takie modele są zalecane dla dziewcząt z dużymi karmienie piersią i szerokie ramiona.

Top z falbanką 4Top z falbanką 5Top z falbanką 6

Nie powinieneś myśleć, że lotki mogą dekorować tylko zwykłe ubrania. Oczywiście ten wystrój ma zdolność sprowadzania lekkości i kokieterii do wizerunku, ale szczyty z falbanką wykonaną z koronki, organzy lub jedwabiu mogą stać się elementem wieczornego wyglądu. Luksusowe bluzeczki z falbanką na dole lub wzdłuż ramion w połączeniu ze spódnicami i spodniami o klasycznym kroju wyglądają bardzo godnie. Uzupełniając wizerunek butów lub sandałów na wysokich obcasach, a także dyskretną biżuterię i małe sprzęgło, łatwo stać się królową imprez firmowych lub innych świątecznych imprez.

Top z falbanką 7Top z falbanką 8Top z falbanką 9
Top z falbankami 10Top z falbanką 11Top z falbanką 12