Myślę, że każda dziewczyna w swoim życiu wielokrotnie spotykała się z taką sytuacją, kiedy po dopasowaniu buty siedzieli idealnie, a przy pierwszym pojawieniu się "w świetle" okazało się, że są małe, przetarte i absolutnie nieodpowiednie do noszenia. Nie spiesz się, aby pozbyć się nowych przedmiotów i dać swoim butom drugą szansę, ponieważ istnieje kilka tajemnic, jak zamienić obcisłe zamszowe buty w takie, które będą siedzieć na stopie jak ulał.

Jak szybko dostarczyć zamszowe buty?

Oczywiście najłatwiejszym i najtańszym sposobem na rozciągnięcie kobiecych zamszowych butów jest profesjonalne rozciąganie w sklepie obuwniczym. Ponieważ zamsz z natury jest bardzo delikatnym materiałem, dając buty w ręce mistrza, nie można obawiać się ostatecznego wyniku. Cóż, na wypadek, gdybyś zdecydował się samodzielnie rozciągnąć buty, oto kilka wskazówek, jak rozkładać zamszowe buty. W tym celu należy uciec się do pomocy wody. Wet cienką skarpetkę z wodą, dobrze wycisnąć, połóż mokre skarpety na nogi, połóż nową parę na buty i bądź tak przez chwilę. Ostrzegamy od razu, że nie otrzymasz natychmiastowego efektu z takiego "mokrego zbezczeszczenia", dlatego upewnij się, że masz czas i cierpliwość, aby rezultat nie sprawił, że będziesz czekał. Kolejną tajemnicą w rozciąganiu butów jest używanie alkoholu. Alkohol lub wódkę należy rozcieńczyć wodą, dokładnie wycisnąć skarpetę i zwilżyć wewnętrzną powierzchnię buta roztworem, szczególnie w miejscach, w których odczuwa się maksymalny dyskomfort.

Co jeśli twoja nowa para zamszowe buty trzęsie już w sklepie, ale czy nie kupić go dla ciebie nie jest możliwe? Następnie przyjdź z pomocą specjalnych aerozoli do rozciągania butów. Z reguły sprzedawane są bezpośrednio w sklepie obuwniczym, a Ty już możesz rozpocząć procedurę wysyłania butów, umieszczając aerozol na wewnętrznej stronie butów.

jak rozpiąć zamszowe buty 1 Dotyczy to metod ludowych, jak szybko rozprowadzać zamszowe buty, ale wciąż istnieją mechaniczne urządzenia do rozciągania butów - są to tak zwane ochraniacze. Klocki klasyczne do użytku domowego wykonane są z drewna i mają specjalny projekt zawiasu przesuwnego. Łatwo jest użyć takiej podkładki, umieścić ją w obuwiu i użyć dźwigni, aby zwiększyć długość klocka, rozciągając but wzdłuż długości, a za pomocą kółek można poszerzyć podkładkę, zmieniając szerokość buta.

Nie zapominaj o właściwej pielęgnacji zamszowych butów, korzystaj z miękkich pianek czyszczących i specjalnego pędzla, a Twoje buty będą Ci służyć przez długi czas.