Kiedy przychodzi czas na aktualizację butów sezonowych, wiele kobiet napotyka problem, gdy wracając do domu ze sklepu, okazuje się, że nabyte buty są napięte. A problem zaczyna się od decyzji o tym, jak rozprowadzać nowe buty. Ale nie denerwuj się, aw rozpaczy ukryj nową rzecz w "długim pudełku". Jeśli taka niedogodność się wydarzy, istnieją dwa sposoby dystrybucji nowych butów - to albo skorzystasz z pomocy specjalisty, albo spróbujesz poradzić sobie z tym problemem samodzielnie, używając metod dostępnych w domu.

Tutaj opowiemy o obu opcjach, jak szybko rozciągnąć nowe buty.

Jak nosić nowe obcisłe buty?

Najłatwiej jest oczywiście wynająć usługi szewców, którzy za pomocą specjalnej maszyny szybko rozwiążą Twój problem, ale będzie to kosztować dodatkowe pieniądze.

Jeśli koszt tej usługi jest dla Ciebie drogi, to aby udzielić pełnej odpowiedzi, przedstawimy w tym artykule najpopularniejsze sposoby prawidłowego naciągania butów, a także noszenie nowych butów zalecanych przez ekspertów.

Sklepy są teraz sprzedawane aerozole do rozszerzania kształtu butów . Stosując tę ​​metodę, musisz wiedzieć, że po spryskaniu częścią zawartości butelki wewnątrz buta, musisz również mocno założyć Jak rozciągnąć buty1 skarpetki, wcisnąć w wąskie buty i chodzić po domu, aż ciecz zacznie wysychać. Ta metoda może również rozwiązać kwestię dystrybucji nowych mieszkań baletowych.

Rozciągliwe buty w domu mogą być używane z wodą. Musisz zapakować go do torby, włożyć do butów i przechowywać w lodówce przez noc, a rano zdobyć nową rzecz i nosić ją. Ta metoda jest idealna do rozwiązania problemu, jak rozprowadzać nowe sandały i czyny, ponieważ woda rozszerza się pod wpływem zimna. Możesz również zwilżyć wnętrze buta alkoholem i włożyć do niego dużo gazet, aż się zatrzyma i pozostawić do wyschnięcia.

Mamy nadzieję, że te zalecenia pomogą Ci zapomnieć o takim problemie jak ciasne i niewygodne buty.