Gładkie i zadrukowane, zwiewne i grube, z krótkimi i długimi rękawami, casualowe i eleganckie - modele bluzek damskich zadziwiają różnorodnością stylistyczną. Aby wyglądać romantycznie, atrakcyjnie i elegancko, należy zwrócić uwagę na modele ozdobione marszczeniami. Jedną z odmian są bluzki z falbankami i falbany w talii. Z biegiem lat ta odzież nie traci swojego znaczenia, pozostając w szczytowej popularności.

Bluzki z falbanką

Żabot jest ozdobnym kołnierzykiem lub ozdobą w postaci wolumetrycznych falbanek na rękawach, w pasie, na dole. Dzięki temu elementowi ubrania zyskują miękkość sylwetki, wyglądają bardziej romantycznie i elegancko. Bluzka z falbanką w talii przyciąga okazję do seksu, by wyglądać jak królowa.

Żabot na pasie bluzkowym 1Żabot na pasie bluzkiFalbanką w talii bluzka 3

Czarno-biała bluzka z żabotem jest wyjątkowa, ponieważ idealnie nadaje się do tworzenia zarówno codziennych, jak i świątecznych stylizacji. Modele jak bluzki - niezliczone! Niesamowicie uwodzicielskie obrazy pozwalają stworzyć półprzezroczystą bluzkę z żabotem wykonanym z najwyższej ażurowej koronki. Nawet z klasyczną spódnicą ołówkową, takie modele wyglądają zaskakująco czułe i wzruszające. Bluzki z połączonych tkanin mają możliwość modelowania sylwetki. Często pełne dziewczyny unikają ubrań wykonanych z błyszczących tkanin. Jeśli sama bluzka jest uszyta z satyny lub jedwabiu, ale żabot jest ozdobiony gipiurą lub szyfonem, wtedy nie ma potrzeby martwić się nadmiernymi objętościami. Dodatkowo, żabot na pasie bluzy pozwala ukryć nonidealną talię, wypukły brzuch i zbyt duże biodra. Optymalne rozwiązanie dla codziennego zespołu - bluzka z bawełny, satyny, dzianiny lub wiskozy, a jako opcja wieczorowa powinieneś otrzymać model wykonany z szyfonu lub koronki.

Współcześni projektanci oferują oryginalne modele, w których bluzka i sam żabot są wykonane z materiałów o różnych kolorach. Tak więc idealnie pasuje do ciemnego modelu z lekkim żabotem styl biznesowy , a lekka bluzka z ciemnym żabotem pozwala oderwać się od trywialnej kombinacji "ciemne dno - jasny wierzchołek". Eksperymentując z kształtem i rozmiarem tego dekoracyjnego detalu, można nie tylko tworzyć stylowe kokardki, ale także podkreślać godność postaci.

Żabot na pasie bluzki 4Żabot na pasie bluzkiŻabot na pasie bluzkowym 6
Żabot na pasku bluzy 7Żabot na pasie bluzki 8Falbana w talii bluzka 9
Falbana w talii bluzka 10Falbana w talii bluzka 11Falbanką w talii bluzka 12