Słynny aktor i "Wieczny nominowany" do nagrody Oscara Leonardo DiCaprio znany jest nie tylko ze swoich ról, ale także ze względu na liczbę byłych dziewcząt. A jeśli z nimi nie uda się utrzymać długotrwałego związku, nie można tego powiedzieć o jego prawdziwych przyjaciołach. Przez 25 lat Leonardo DiCaprio i nie mniej znany aktor Toby Maguire pozostają najlepszymi przyjaciółmi. Ich związek rozpoczął się w latach 80., gdy obaj, jako nastolatkowie, spotkali się na przesłuchaniu w tej samej roli. Od tego momentu i po dzień dzisiejszy nic nie może zniszczyć tych braterskich więzi. Czasami ta przyjaźń odbija się echem od wspólnych projektów, tak jak to było na obrazie "The Great Gatsby". I za każdym razem wspierają się nawzajem.

Od samego dna do początku chwały

Nie bez powodu to właśnie przyjaźń męska jest wzorem oddania, lojalności i bezinteresowności. Patrząc na tych dwóch, już dorastających i trzymanych mężczyzn, możemy z pewnością stwierdzić, że takie relacje są całkiem realne.

Kiedy chłopcy się spotkali, mieli tylko 14-15 lat. Chłopaki szybko stali się przyjaciółmi i ślubowali, że pomogą sobie nawzajem we wszystkim. DiCaprio i Toby Maguire nigdy nie zapomnieli o tej przysiędze. Każda rola jednej stanowiła okazję do znalezienia pracy. Był czas, gdy Leonardo był na szczycie żądanych aktorów Hollywood, a Toby miał wówczas twórczą stagnację. Ale ta sytuacja nie wpłynęła na ich stosunki, ale tylko wzmocniła ich przyjaźń.

W 2000 roku, już osiągnięte wyniki w ich karierze, chłopaki spotykają się ponownie na tym samym zestawie. Jednak film "Café Dons Plum" nie był wyświetlany w USA, a przyjaciele stali się inicjatorami prób. Wszakże ich zdaniem ta taśma mogłaby zaszkodzić ich reputacji i zmusić ich karierę do ataku.

Przyjaźń, testowana przez lata

Pozostali lojalni przyjaciele, Leonardo DiCaprio i Tobey Maguire, poszli własną drogą. Dwaj przyjaciele w niektórych punktach życia gwiazdowego obudzili się znani na całym świecie. Dla Leo najważniejszym i pamiętnym obrazem był film "Titanic". A Toby, grając rolę Petera Parkera w filmie "Spider-Man", jest nadal postrzegany przez fanów jako rodzaj superbohatera. Ale co ciekawe, tę samą rolę odegrał DiCaprio. Jednak ustąpił miejsca swojemu najlepszemu przyjacielowi.

Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie

Każdy z jego twórczych kroków Tobey Maguire i Leonardo rozmawiali ze sobą. Pod pewnymi względami aktorzy stali się przyjaciółmi, ponieważ mieli podobny los i wychowanie. Niemniej jednak, bez względu na to, jakie założenia zostały zbudowane, silniejsza przyjaźń nie była jeszcze widoczna w Hollywood.

Тоби Магуайр и Леонардо Ди Каприо 4 Тоби Магуайр и Леонардо Ди Каприо 5 Тоби Магуайр и Леонардо Ди Каприо 6
Тоби Магуайр и Леонардо Ди Каприо 1Тоби Магуайр и Леонардо Ди Каприо 2Тоби Магуайр и Леонардо Ди Каприо 8
Тоби Магуайр и Леонардо Ди Каприо 3Тоби Магуайр и Леонардо Ди Каприо 7Тоби Магуайр и Леонардо Ди Каприо 9