Christian Bale, który odzyskał 20 kilogramów w roli byłego wiceprezydenta Dicka Cheneya, zademonstrował swoje nowe tomy na Toronto Film Festival. Wraz z żoną, Sibi Blazik, gwiazdą hollywoodzkich hitów, przyszła na świat premiera "Nedrugi", której eksperci przewidują nagrodę filmową "Oscar".

Nie dowiedz się!

W poniedziałek, w ramach 42. Festiwalu Kinematografii w Toronto, odbędzie się premiera filmu "Wrogowie", autorstwa reżysera Scotta Coopera, z udziałem Christiana Bale. Oprócz niego na zdjęciu widać Rosamunda Pike i Bena Fostera.

Zdobywca licznych nagród i ulubieńca publiczności, Bale pojawił się w galerii zdjęć wydarzenia z żoną Sibi Blazik, z którą w styczniu obchodził siedemnastą rocznicę ślubu.

Кристиан Бейл с женой Сиби Блэйзик на Toronto Film Festival

Christian Bale z żoną Sibi Blazyk na Festiwalu Filmowym w Toronto

Пара Сиби Блэйзик и Кристиан Бейл

Pozując przed kamerami, małżonkowie, którzy wychowują dwoje dzieci - 12-letnią córkę Emmeline i 3-letniego syna Josepha, nie ukrywali swoich czułych uczuć, łącząc się w namiętny pocałunek.

Супруги Сиби Блэйзик и Кристиан БейлСиби Блэйзик и Кристиан Бейл

Osobna dyskusja została nagrodzona zmianami w wyglądzie 43-letniego Bale, który był ubrany w czarny garnitur trzy. Ze względu na sztukę - strzelanie z biografią o polityce Dicka Cheneya, stał się cięższy o 20 kilogramów i odbarwił brwi.

Sekret przybierania na wadze

W swoim ostatnim wywiadzie, pulchny chrześcijanin, który wiele razy nad swoją karierą aktorską stracił na wadze i wyzdrowiał, opisał, jak udało mu się otłuścić w rekordowym czasie. W tym celu mistrz reinkarnacji opierał się na ciastach.

Актер Кристиан Бэйл Czytaj także
  • Johnny Depp dał Markowi Wahlbergowi pierwsze miejsce w rankingu najbardziej przereklamowanych aktorów
  • Leonardo DiCaprio jest uznawany przez amerykańskich krytyków filmowych za najlepszego aktora roku
  • Hollywood Boulevard uzupełniony odbitkami rąk Katy Perry i Jeremy'ego Scotta

Lekarze wyrażają niepokój, komentując transformacje Bale'a, ponieważ gwałtowne skoki wagi i niezrównoważona dieta, aby to osiągnąć, mogą spowodować nieodwracalną szkodę dla całego organizmu.

Кристиан Бэйл сейчас и в картине

Christian Bale teraz iw filmie "The Machinist" w 2003 roku