Znana amerykańska projektantka mody Tina Knowles, matka słynnego piosenkarza Beyoncé, została zaproszona na imprezę "Moc Kobiet" organizowaną przez magazyn Variety. Podczas spotkania z dziennikarzami Tina opowiadała nie tylko o tym, jak jej córka przechodzi ciążę, ale także o tym, dlaczego nie jest na tym przyjęciu.

Тина Ноулз

Tina Knowles

Beyonce czuje się świetnie

Wkrótce słynna piosenkarka Beyonce zostanie matką po raz drugi. Z dnia na dzień rodzą się bliźnięta. Z tego powodu nie mogła uczestniczyć w wieczorze "Moc kobiet". Oto jak komentować tę sytuację Knowles:

"Moja córka jest zmuszona przegapić wydarzenia, a zwłaszcza te, które są daleko od domu. Nie potrafi latać, a ona, podobnie jak kobieta, która dba o swoje zdrowie i przyszłość, przestrzega tych zaleceń. Teraz czuje się świetnie i oczekuje na dostawę. Oczywiście ciąża jest znacznie bardziej skomplikowana niż u córki Blue Ivy, ale jest 2 razy bardziej radosna. Beyonce zawsze mówi, że da życie dwóm dzieciom na raz. Czy to nie wspaniałe? ".
Бейонсе

Beyonce

Czytaj także
  • Beyoncé zakochała się w festiwalu Coachella, demonstrując eleganckie obrazy
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Tina powiedziała, że ​​wszystkie kobiety tego rodzaju są bardzo silne

Potem Knowles opowiedziała o swojej rodzinie, a raczej o kobietach, które zawsze są bardzo silne. Tak powiedziała matka Beyonce:

"Kiedy jest to dla mnie bardzo trudne lub znajduję się w trudnych sytuacjach życiowych, zawsze pamiętam jedno przysłowie:" Do kogo wiele jest dane, tak wiele się zapyta ". W naszej rodzinie wszystkie kobiety są raczej utalentowane, co oznacza, że ​​więcej zostaniesz zapytany o nas. Kiedy wszechświat wysyła nas na tę planetę, już od początku wiadomo, że nasze życie nie będzie proste. Dlatego musimy w pełni wykorzystać to, co jest nam dane z góry i być przygotowanym na to, że być może to życie będzie musiało wypracować to bogactwo ".
Бейонсе скоро родит близнецов

Beyonce wkrótce urodzi bliźniaki

Tina nie mogła poradzić sobie z edukacją dziewcząt w ich rodzinie:

"Zawsze podnosiłem Beyonce surowo i zawsze mówiłem jej, że musi być silna. Bardzo chciałbym, aby moja córka i jej dzieci poruszały się w ten sam sposób. Muszą być w stanie poradzić sobie z trudnościami, które padną same. "

Ponadto Knowles powiedziała, że ​​w tym roku coroczna bal kostiumowa Met Gala odbędzie się bez jej córki. Beyoncé postanowiła tymczasowo zawiesić karierę i uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach towarzyskich, aby całkowicie poświęcić się mężowi i dzieciom.

Бейонсе на время перестанет посещать светские мероприятияБейонсе с мужем и дочкой

Beyonce z mężem i córką

Тина Ноулз и Бейонсе

Tina Knowles i Beyonce