A jeśli przed ciepłymi soczystymi odcieniami paznokci należały do ​​letniej gorącej pory roku, dziś styliści proponują wykonanie tego projektu w chłodnym sezonie. W końcu jest to sposób, w jaki można dodać gorącą nutę do swojego modnego łuku, co niewątpliwie przyciągnie uwagę mężczyzn.

Jeśli wybierzesz projekt tygrysa dla swoich paznokci, upewnij się, że twoje ręce są zadbane, a kształt jest zadbany. Jest to ważne, ponieważ nadruk tygrysa charakteryzuje się nasyceniem i lekkością odcieni. Jeśli twoje paznokcie nie są schludne, to każda wada będzie się wyróżniać.

Zrób wzór gwoździa tygrysa na kilka sposobów. Francuski manicure z nadrukiem tygrysa uważany jest za popularny. Ta opcja jest odpowiednia dla miłośników stylu afrykańskiego, którzy z jakiegoś powodu są zobowiązani do utrzymania powściągliwości obrazu. Ci, którzy nie są ograniczeni przez ramy kod ubioru styliści oferują stylowy manicure z wzorem tygrysa na wszystkich paznokciach. Jako alternatywę możesz ozdobić tygrysem kilka palców, a resztę ujednolicić.

Tygrysi oko manicure

Najmodniejszy manicure o tygrysim wzorze od kilku sezonów to projekt tygrysiego oka. Takie paznokcie nie tylko wyglądają stylowo i niecodziennie, ale także dodają tajemnicy, a nawet niebezpieczeństwu na cały obraz. Oko tygrysa może ozdobić jeden lub kilka gwoździ, reszta palców może być jednolita lub z tygrysim nadrukiem.

Wykonując manicure tygrysa, warto pamiętać, że reszta garderoby powinna być odpowiednia. W końcu wizerunek tygrysa wyróżnia się determinacją i niezależnością, a także w pewien sposób dzikością. Dlatego powinieneś stworzyć obraz nieco zrelaksowany i kobiecy. W przeciwnym razie, zamiast figlarnej tygrysicy, będziesz szorstkim podobieństwem wolnego zwierzęcia.

manicure tygrysi1manicure tygrysa2manicure tygrysa3
manicure tygrysa4genialny manicure5genialny manicure6