Dziś mistrzowie manicure i pedicure oferują dość duży wybór metod tworzenia bitmapy. Najczęściej stosuje się metodę nakładania punktów za pomocą naklejek transferowych. Możesz również wykonać ten projekt z dwoma lub więcej kolorami lakieru. Ale w tym przypadku należy pamiętać, że obraz nie będzie idealnie taki sam. Aby uzyskać tożsamość w druku na paznokciach, warto użyć pieczęci. Bez względu na to, jaką metodę wykonania manicure wybierzesz, taki wzór w każdym przypadku podkreśli Twoje poczucie stylu i przynależności do mody.

Pomysły na punkcie manicure

Ze względu na intensywny rozwój sztuki Nail-art Pomysły stylistów dotyczące modnego wzornictwa paznokci również uległy poprawie. A jeśli wcześniej wystarczyło, aby jeden punkt na każdym gwoździu był trendy, dziś złożone wydruki stają się coraz bardziej popularne. Zobaczmy, który punkt manicure jest dziś najbardziej odpowiedni?

Ozdoba w kropki . Za pomocą kropek można tworzyć bardzo nietypowe wzory, które w większości przypadków stanowią razem cały ornament lub jego jeden określony fragment. Taki manicure dziś u szczytu popularności.

punkt manicure1punkt manicure2punkt manicure3

Abstrakcje punktowe . Bardzo ciekawym i nietypowym rozwiązaniem jest rozkład punktów losowo lub nierównomiernie. Hitem manicure było zastosowanie fragmentów o różnej średnicy i kolorze.

punkt manicure4punkt manicure5punkt manicure6

Point French Punkty mogą pełnić rolę stylowych nut w uniwersalnym francuskim manicure. W tym przypadku bitmapa jest najbardziej ekspresyjna, co doskonale zwraca uwagę na modne wzornictwo i zgodność dziewczyny z nowoczesnymi trendami mody.

punkt manicure7punkt manicure8punkt manicure9