To nie pierwszy sezon w modnych sukienkach w jasnych kolorach i ciekawych grafikach. Ostatnio sukienki z rysunkami przedstawicieli flory i fauny stają się coraz bardziej popularne. Na przykład bardzo ważne jest ostatnio zakupienie sukienki o kolorze tygrysa.

Modele sukien tygrysich są dziś tak różnorodne, że można wybrać najbardziej odpowiedni styl na każdą okazję. Każdego sezonu projektanci przedstawiają nowe trendy w modnych kolorach. Począwszy od modeli plażowych i wieczorowych, sukienki tygrysie stają się coraz bardziej odpowiednie i szybko wypełniają półki nie tylko butików, ale także szafek fashionistek.

Najpopularniejszy w 2013 roku pozostaje więc klasyczny kolor tygrysiej sukni. Oznacza to, że nadruk Tygrys zajmuje całą tkaninę sukienki, a sama sukienka nie ma żadnych kontrastujących dodatków. Ten model jest idealny do pracy i chodzenia z przyjaciółmi.

Jeśli przed wyborem sukienki wyjdzie pytanie, najlepszym rozwiązaniem będzie model z tygrysimi wstawkami. Na przykład wierzch sukni będzie czarny, a spódnica tygrys. W takim przypadku ważne jest, aby rozważyć wydruk tygrysa nie tylko w standardowej kombinacji żółto-czarnej. Odpowiednie są również kolory czarno-białe. Wieczorowa sukienka z tygrysa będzie wyglądać bardzo dobrze z satynowej tkaniny.

Tygrys ubiera się na podłogę

Wybierając długą suknię wieczorową, styliści przede wszystkim zwracają uwagę na modele z dzianiny i szyfonu z 2013 r. Z nadrukiem tygrysa. W tym sezonie projektanci postanowili urozmaicić kombinacje kolorów zwierzęcych i zaproponować dodanie jednego stroju z nadrukiem tygrysa lampart . Najlepiej można to wykazać rzucając pareo lamparta na tygrysią sukienkę. Jednak w tym przypadku sukienka tygrys na podłodze nadaje się tylko do publikacji lub przyjęć wieczorowych.

suknie tygrysie 2013 1suknie tygrysie 2013 2suknie tygrysie 2013 3
suknie tygrysie 2013 4suknie tygrysie 2013 5suknie tygrysie 2013 6
suknie tygrysie 2013 7suknie tygrysie 2013 8suknie tygrysie 2013 9