Nowoczesna moda staje się coraz bardziej ambitna i wpływa na różne aspekty życia dziewcząt. Teraz styl i uroda wyrażają się nie tylko w oryginalnym wyborze ubrań i dodatków, niezwykłej fryzurze i makijażu, ale także w dekoracji samego ciała. Oczywiście tatuaże i różne akcesoria do montażu i demontażu dziś nikogo nie będą zaskakiwać. Właśnie dlatego możesz obserwować jak nowoczesna moda coraz więcej granic. Jakie panie mody dzisiaj nie pokazują swojej indywidualności i kreatywności? A jednym z najbardziej oryginalnych sposobów podkreślenia tych cech jest dziś zdobnictwo zębów przez skyses.

Modne dentystyczne skyce

Pomysł dekorowania zębów lśniącymi kamykami nie jest wcale innowacją we współczesnej modzie. Dziewczęta od dawna korzystają z usług dentystów nie do celów leczniczych, ale do ozdabiania uśmiechu i akcentu własnej wyjątkowości. Jednak wcześniej dentyści stosowali głównie sztuczne, rzadko naturalne materiały. Takie ozdoby nie były przeznaczone do długotrwałych skarpet, co dawało gwarancję, że obcy materiał nie uszkodzi szkliwa. Jednak współczesne dziewczyny nie chcą zatrzymywać się na tym, co zostało osiągnięte. Teraz przyciągają proste i tanie bibeloty w zębach kilku osób. W końcu projektanci wymyślili nową biżuterię dentystyczną - Skyce. Dekor ten reprezentowany jest przez kamienie szlachetne i diamenty, często oprawione w metale szlachetne - złoto, srebro, platynę. Zobaczmy, które akcesoria są dziś najbardziej popularne?

Rozwiń Swarovski . Najważniejsze dziś są wyrafinowane kryształy słynnego austriackiego projektanta. Swarovski stał się również najtańszym i najtańszym sposobem ozdabiania zębów. Rzeczywiście, wraz z resztą kamieni, wystrój ten nie uzyskał statusu cennej biżuterii. Jednak kryształy Swarovskiego nadają się do skyce.

skyce na zębie 1skyce na zębie 2skyys za ząb 3

Kolor skys na zębie . Modnym trendem w ostatnich sezonach jest ozdabianie zębów kamieniami w kolorach czerwonym, niebieskim, niebieskim, zielonym i innych. Małe szmaragdy, rubiny, akwamaryny i inne klejnoty w ząbach zawsze podkreślają wysoki status, sytuację finansową, a także oryginalność i wyrafinowanie właściciela.

skys to tooth 4skyce na zębie 5skyys na ząb 6

Dental skeys o oryginalnej formie . Oprócz standardowych okrągłych kamieni, projektanci oferują niezwykłe obramowanie szlachetnych produktów szlachetnymi materiałami. Dziś bardzo modnie jest ozdobić ząb sercem, gwiazdą, kwiatem, a także małym zwierzęciem, owadem lub rybą ze złota, srebra lub platyny.

скайс на зуб 7skyce na zębie 8skyys za ząb 9