Żadna fashionistka nie zaprezentuje gotowego obrazu bez oryginalnych akcesoriów. Pozwalają one urozmaicić obraz, wciągając w niego życie. Amerykańska biżuteria jest szczególnie popularna. Zagraniczni mistrzowie mają własną wizję stylu i profesjonalnie realizują swoje genialne pomysły w życiu.

Najbardziej popularną amerykańską marką, specjalizującą się w biżuterii, była marka Tiffany. Począwszy od 1837 roku, najlepsi jubilerzy pracowali nad kolekcjami biżuterii Tiffany iw rezultacie udało im się zdobyć takie gwiazdy jak Audrey Hepburn, żona A.Linkolna, Merlina Monroe i innych. Wizytówką marki było pudełko z delikatnie niebieskimi i sercowatymi wisiorkami, kluczami i zamkami. Oczywiście główną specjalizacją marki było białe złoto i diamenty o profesjonalnym szlifie. Tiffany produkuje tylko elitarną biżuterię, więc nie będziesz w stanie zaoszczędzić na zakupie. O ile nie zdecydujesz się kupić różdżki srebra, aby wybrać numer telefonu, podobnie jak Holly Golightly i Paul Varzhak w filmie "Śniadanie w Tiffany".

Biżuterja z Ameryki Tiffany - najlepsze okazy

To właśnie Tiffany ożywiła modę na tsavorite, srebro i tanzanit - metale, które praktycznie nie były wykorzystywane w bizuterii jubilerskiej. Marka stara się dotrzeć do wszystkich grup ludności, od biednych studentów po wpływowych polityków i gwiazdy Hollywood. Jest jednak kilka ozdób, które będą rozpoznawalne przez cały czas:

  1. Pierścienie. Gloryfikowali amerykańską markę i sprawili, że stała się najbardziej rozpoznawalna. Najbardziej znane były obrączki, wykonane z platyny i zwieńczone czystym diamentem. Może to być pierścionek w kształcie otworu pączkowego składającego się z kilku rzędów dużych kamieni, w każdym razie pozostanie wyrafinowany i modny niezależnie od trendów.
  2. Bransoletki. Tutaj projektanci pokazali swoją twórczą naturę i pozwolili sobie na eksperymenty. Duże łańcuchy, zawieszone na wielu wisiorkach lub wiele cienkich łańcuchów, połączonych ze sobą za pomocą jednego dużego wisiora - wszystko to jest reprezentowane w liniach marki firmy. Wiele bransoletek zapinanych jest na specjalne zapięcie składające się z pierścionka i poprzecznego patyczka.
  3. Wisiorki. Marka oferuje wiele ciekawych zawieszek stylizowanych na klucze, serca, skrzydła i kwiaty. Każda zawieszka wygląda oryginalnie i podkreśla indywidualny styl dziewczyny.

Wybór biżuteria sztuczna z USA - Dekoracje Tiffany - stawiasz na wyjątkowość i niepowtarzalny styl.

Biżuterja Tiffany 1Tiffany Bijouterie 2Biżuterja Tiffany 3
Biżuterja Tiffany 4Biżuteria kostiumowa Tiffany 5Tiffany Bijouterie 6
Tiffany Bijouterie 7Biżuterja Tiffany 8Biżuteria kostiumowa Tiffany 9