Aby stworzyć niepowtarzalny obraz, czasami wystarczy nałożyć parę prostych, ale eleganckich dekoracji. I nie trzeba kupować drogiej biżuterii. Czasami dobra biżuteria wygląda o wiele lepiej. Biżuteria jenavi pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, ale jej kolekcje co roku znajdują coraz częściej opinie w sercach kobiet mody.

Standard biżuterii - biżuteria

To rosyjska firma, która powstała dopiero w 1991 roku. Jak wiadomo, to kulturalna stolica Rosji słynie z jubilerów. Firma otrzymała swoją nazwę dzięki twórczym wysiłkom jednego z jej pracowników. Kierownictwo po prostu zorganizowało zawody, a naprawdę utalentowane umysły mogły dać doskonały początek firmie.

W 2001 roku producent biżuterii jenavi oficjalnie otrzymał swoją nazwę, która później stała się talizmanem, ponieważ prace poszły na szybką przeprowadzkę. Ze względu na połączenie przystępnej ceny i jakości na wystarczająco wysokim poziomie, produkty szybko zyskały popularność, a specjaliści byli w stanie wychwycić trendy w modzie i opracować projekt odpowiedni dla nowoczesnych kobiet mody.

W 2001 r. Biżuteria Zhenavi wkracza na poziom międzynarodowy, a jej projektanci prezentują swoje kolekcje w odległych krajach. Dzisiaj najprostszy sposób na znalezienie dekoracji w sklepie internetowym. Doskonale oszczędza czas i pieniądze.

Biżuteria jubilerska Zhenavi - cechy marki

Projektanci marki modowej nigdy nie ograniczają się do fantazji, a wszystkie dekoracje już dawno przekroczyły tradycyjne klasyki. Do produkcji swoich produktów firma używa stopu najwyższej jakości, składającego się z mosiądzu i trwałej powłoki galwanicznej ze złota, srebra i miedzi. W rezultacie produkty są hipoalergiczne i mają bardzo długą żywotność.

W przypadku wkładek projektanci używają różnorodnych materiałów: mogą to być sztuczne perły, kamienie naturalne lub kryształy Swarovskiego. Duże zapotrzebowanie na biżuterię z emalią. Szczególnie stylowa biżuteria z wkładką z tkaniny, futra, a nawet skóry. Oprócz różnorodności użytych materiałów, projektanci nigdy nie zatrzymują się na prostych formach i ciągle poszukują nowych, skomplikowanych.

Charakterystyczna jakość biżuterii jenavi to szczególny sposób nanoszenia powłoki wierzchniej. Zamiast zwykłego natryskiwania, specjaliści od marki mody stosują inną metodę: powłoka wykończeniowa i podłoże są w interakcji molekularnej, co sprawia, że ​​wszystkie produkty są bardzo odporne na zużycie i wysokiej jakości.

Biżuteria Jenavi w nowym sezonie

W nowym sezonie projektanci oferują jednocześnie dwie kolekcje. Władca pod nazwą "Myriad", jak gdyby powstał pod hasłem "dużo piękna się nie dzieje". Najważniejszym elementem kolekcji jest aktywne wykorzystanie kryształów Swarovskiego w różnych odcieniach, rozmiarach i kształtach. Przy czym obfitość kryształów zdumiewa: ozdoby zdają się być nimi zasypane, ale nie wyglądają na bez smaku ani wulgarne.

Druga kolekcja o nazwie "Hellas" powstała w nastroju ze wszystkich znanych wydarzeń. Mistrzowie marka biżuterii zaoferowali swoją wizję biżuterii godnej prawdziwego piękna. Produkty z tej kolekcji tworzone są dla prawdziwej bogini i odznaczają się oryginalnością i poczuciem proporcji. Są to bardziej gładkie opływowe kształty, od dekoracji używanych kryształów i szkliwa. Wiele ozdób ze srebrem.

Biżuteria Żona to dobry wybór, jeśli szukasz czegoś oryginalnego, ale nie chcesz przepłacać za markę. Dziś jest jedną z firm, która jest jednym z pięciu najbardziej poszukiwanych producentów biżuterii elitarnej.

Biżuteria kobieca 1Жениви 2Pieprzone klejnoty 3
Pieprzone klejnoty 4Жениви 5Pieprzone klejnoty 6
Жениви 7Жениви 8Biżuteria kobieca 9