"Które futro jest najdroższe i najcenniejsze na świecie?" - odpowiedź na to pytanie dotyczy szlachetnych dam i miłośników mody, którzy nie są przeciwni dokonaniu rzetelnej inwestycji w miękkie "złoto". I muszę powiedzieć, że decyzja jest dość rozsądna i zrównoważona, jeśli weźmiemy pod uwagę, że futro wykonane z wysokiej jakości futra jest rzeczą statusową i trwałe.

Oferujemy oceny najdroższych futer, które pozostały niezmienione przez dekadę:

 1. Pojawia się pierwszy na liście najbardziej pożądanych i prestiżowych płaszcze z futra sable . Futro tego futrzastego zwierzęcia jest ciepłe i jedwabiste, cieszy się dużą ilością kolorów i wysoką jakością. Koszt jednej skórki sobótka jest różny, a w granicach 1-1,5 tysiąca dolarów, ile koszt końcowego produktu będzie zależał od cech kroju i producenta.
 2. Najdroższe futro 1
 3. Futro Vicuña - niezwykle rzadko używane do wyrobu futra ze względu na jego wspaniałą cenę i szybki spadek liczby zwierząt. Mimo, że pojedyncze egzemplarze, zszyty ich skórki vikunievyh uderzające piękno i jakość.
 4. Najdroższe futro 2
 5. Jednym z najdroższych na świecie są futra wykonane z grubego i pięknego futra szynszylowego. Wiadomo, że z każdej cebulki włosa małego zwierzęcia rośnie około 60 kosmków. Przy obliczaniu kosztu gotowego produktu należy pamiętać, że szynszyla jest bardzo małym gryzoniem, więc przydaje się przyzwoita ilość skórek, aby uzyskać nawet krótkie futro. Stąd cena - nie mniej niż 100 tys.
 6. Najdroższe futro 3
 7. Jakie jest najdroższe futro na futro na świecie? Futro Lynx znajduje się również na liście poprawnych odpowiedzi na to pytanie. Skórki tych zwierząt wyróżniają się wyjątkowym kolorem. Minimalna cena gotowego produktu wynosi około 50 tysięcy dolarów i więcej.
 8. Najdroższe futro 4
 9. Bardziej przystępne, ale nie mniej atrakcyjne produkty z norek znajdują się na poniższej pozycji. Futra, kamizelki, czapki - ze skór tego futrzanego zwierzęcia przyszywają najbardziej różnorodną odzież wierzchnią, która wyróżnia się reprezentacyjnym wyglądem i praktycznością.
 10. Najdroższe futro 5
 11. Futro kuny - wygląda podobnie do drogiego sobola, a cena za to jest bardziej do zaakceptowania. Jest bardzo piękna, ma bogatą paletę kolorów i gruby podushek. A co najważniejsze - jest hipoalergiczny i to jest jego niezaprzeczalna zaleta.
 12. Najdroższe futro 6
 13. Spuchnięte futro lisa polarnego, zarówno niebieskiego, jak i białego, cieszy się dość dużym popytem. Takie produkty, o wartości 3-6 tysięcy dolarów, przyciągają nie tylko cenę, ale także cechy zewnętrzne.
 14. Najdroższe futro 7
 15. Futro gronostaje od dawna uważane jest za przywilej królewskich rodzin. W szczególności, białe skórki zwierzęcia, uzyskane w zimie. Średnio futro z gronostajów będzie kosztować około 5000 dla przyszłego właściciela.
 16. Najdroższe futro 8
 17. Futro z futra zapewnia oszałamiający sukces zarówno projektantom, jak i kupującym, a wszystko to dzięki optymalnemu stosunkowi ceny i jakości.
 18. Najdroższe futro 9
 19. Futro z bobra może nie być tak piękne jak sable i kuna, ale niewątpliwie cieszy się doskonałą jakością.
 20. Najdroższe futro 10

Mówiąc o futrze, z którego szyte są najdroższe futra, nie można polegać wyłącznie na materiale, ponieważ pod wieloma względami cena zależy od stylu, długości, jakości samego futra i oczywiście od producenta.