Moda w stylu vintage powstała niedawno, tak jak w ubiegłym stuleciu. Dziś takie ubrania są jednym z najbardziej popularnych. Szlachetne sukienki noszą piękno od dawna i przyciągają swymi rzeźbionymi sylwetkami, które demonstrują prawdziwą kobiecość płci pięknej.

Nie mieszaj tylko starych z zabytkowymi. Nie ma tylu ubrań w stylu vintage, a na wagę złota. Stary status nadaje mu specjalny status i zarazem dobrą jakość.

Moda i vintage

Takie antyczne sukienki mają szczególną wartość, jeśli zostały uszyte dziesiątki lat temu. Warto zauważyć, że obecnie istnieje wiele butików, które eksponują kolekcje w stylu retro i vintage. Co więcej, modele sukienek z tych starych kolekcji, które zostały uszyte dokładnie w latach 50. lub nawet wcześniej.

Prawdopodobnie wielu może myśleć, że ceny takich rzeczy są nadmiernie wysokie. Ale tak nie jest, moda w stylu vintage jest dostępna dla wszystkich. Nie zapominaj, że jakość jest kluczowa, ponieważ rzecz leży w klatce piersiowej lub na półce dużo czasu Pomimo rosnącej popularności sukien vintage, nie wszystkie rosyjskie kobiety są gotowe do noszenia tych rzeczy. Wszystko zależy od mentalności iw zasadzie mieszkańcom Rosji nie jest łatwo założyć starą rzecz. Ale w Europie i Ameryce jest to znacznie łatwiejsze. Niemniej jednak poglądy ludzi się zmieniają, a wschodzące sklepy z kolekcjami w stylu vintage pomagają zmienić nasz światopogląd.

Aby wybrać sukienkę, przede wszystkim musisz jasno zrozumieć, z jakiej okazji ją kupujesz. Pomoże to wyświetlić stare filmy z tej ery, które najbardziej lubisz. Duża zaleta sukienki vintage - są to wysokiej jakości tkaniny. Z reguły sukienki do lat 60. wykonano z jedwabiu, aksamitu, krepy, szyfonu w kwieciste wzory. W latach 60. moher zyskał popularność.

Istnieje znaczna różnica między modą vintage i retro. Sukienki w stylu śrub uszyto do lat 60-tych. Suknie retro należą do kategorii rzeczy przyszytych później.

moda w stylu vintage 1moda w stylu vintage 2moda w stylu vintage 3
moda w stylu vintage 4moda w stylu vintage 5moda w stylu vintage 6
moda w stylu vintage 7moda w stylu vintage 8moda w stylu vintage 9