Nie wszystkie współczesne dziewczyny szanują styl vintage pomimo swojej popularności w świecie mody. Ktoś myśli taki arsenał babci ubrań. Ale są tacy, którzy wolą zabytkowe obrazy jako główny styl dla siebie. Zobaczmy, jakie trendy odnoszą się do tego niezwykłego kierunku i jakie są jego główne cechy?

Vintage wygląd w ubraniach

Przede wszystkim należy zauważyć, że obraz w stylu vintage wymaga wyłącznie markowych ubrań modele. Oznacza to, że fabryczne style produkcji na dużą skalę nie będą przenosić idei wyrafinowania i wyrafinowania. Sukienki uważane są za najbardziej popularny element ubioru dla kobiecego wyglądu w stylu vintage. Sam model można wybrać spośród kolekcji mody, począwszy od lat 10, a skończywszy na latach 80. ubiegłego wieku. Tak więc sukienki podkreślające kobiecość są uważane za vintage - sąsiednie jarzmo, dedykowana strefa talii, latająca spódnica lub zwężony midi rąbek. Dziś style te prezentowane są również w najnowszych kolekcjach. Jednak współczesne stroje z zeszłego stulecia zawierają tylko aktualne wzory na czas. Finisz jest zmodernizowany. W przypadku zdjęć w stylu vintage można wyróżnić podkręcane kołnierze, rozszerzone rękawy, ażurowe elementy.

Możesz stworzyć efekt vintage za pomocą pięknej dzwonowej spódnicy o umiarkowanej długości, wąskiego modelu w podłodze, pół słońca. Te kobiece ubrania powinny wybrać delikatną bluzkę z szerokim rękawem lub dopasowaną tweedową kurtką.

vintage look10vintage look11vintage look12
vintage look13vintage look14vintage look15

Vintage wygląd i akcesoria

Integralną częścią rocznika obrazu jest obecność akcesoriów. Niekoniecznie w rękach dziewczynki powinny być zwięzłe torebka. Z reguły jest to schludny model małego lub średniego rozmiaru z krótkim uchwytem. Rękawice są uważane za popularny dodatek do stylu vintage. To akcesorium nie będzie funkcjonalną częścią garderoby, ale tylko ozdobą. Ale to rękawiczki dodają odrobiny tajemniczości i lekkiego uroku całemu łukowi. Innym popularnym dodatkiem do wizerunku w stylu vintage stały się damskie czapki. Dziś są to modele z filcu w stylu trilby lub melonik.

vintage zdjęcie 1vintage zdjęcie 2vintage zdjęcie 3
vintage zdjęcie 4vintage zdjęcie 5vintage look6
vintage look7vintage look8vintage look9