Zręcznie nauczyliśmy się kłamać nie tylko innym, ale także sobie samym. Jednak nadal istnieje nędzna szansa, aby rozpoznać prawdę - język mimikę i gesty który nie jest przez nas dokładnie badany i nie każdy może "leżeć bez mrugnięcia". Tak więc użyjemy wykrywacza kłamstw, który objawia się bezpośrednio na czole rozmówcy, a nie tylko na czole.

Mimikra

Wyraz twarzy pojawia się, gdy różne mięśnie twarzy ulegają pod wpływem różnych emocji. Prawa półkula odpowiada za naszą mimikę twarzy, a zatem najdokładniejszy wyraz twarzy pojawia się na lewej połowie twarzy. Jeśli rozmówca mówi prawdę, jego język mimiki i gestów jest symetryczny, ale jeśli prawa strona nie odpowiada lewicy, warto wątpić.

Pozytywne emocje są dużo łatwiejsze do rozpoznania i identyfikacji niż negatywne, a najbardziej zmysłowym i ekspresyjnym punktem naśladującym człowieka są usta.

Aby nauczyć się rozpoznawać naśladujące sygnały, że po ułamku sekundy znikną na zawsze z twarzy, powinieneś ćwiczyć przez długi czas i obserwować ludzi, lub trenować, by wyrażać różnorodne emocje, używając mimiki przed lustrem (co robią aktorzy). Uśmiech może oznaczać radość, złość, wstyd, złość, okrucieństwo, a nawet żal.

Gesty

Mówią, że gesty to nie ruch ciała, ale ruchy duszy. Chwilowy gest wskazuje na pragnienia i uczucia rozmówcy w tej chwili, a gest, powtarzany od czasu do czasu, ujawnia nam cechy postać .

Język ruchów i gestów jest jeszcze bardziej skomplikowany niż mimika, ponieważ w gestach jest znacznie więcej narzędzi do wyrażania naszego nastroju.

Jednak większość kobiet, jak zawsze, interesuje się miłością. A dokładniej: "kocha lub nie kocha?". Jak często wątpimy w prawdziwość uczuć wyrażanych przez naszych wielbicieli i jak chcielibyśmy móc je swobodnie sprawdzać. Z łatwymi umiejętnościami męski język mimiki i gestów czytając męski język migowy, możesz łatwo zrzucić prawdę.

Jeśli mężczyzna siedzi na randce z łatwością, swobodnie, jego ręce są w otwartej pozie - najprawdopodobniej cię lubi. Jeśli ociera płatek ucha, zakrywa usta ręką - nie ma zaufania do tego, co powiedziałeś. I pokaże swoją nudę i irytację, krzyżując ręce na piersiach, rzucając nogami na nogi.

Dowolny popęd płciowy również jest łatwy do rozpoznania: mężczyzna próbuje cię dotknąć w jednej chwili, obejmuje jego talię, prostuje włosy, jego nogi są szersze niż zwykle, jego usta są uchylone, a brwi uniesione.

Niemniej jednak, jeśli nie ufasz słowom swojego mężczyzny, spróbuj "podwójnie sprawdzić" na początku związku, czy naprawdę warto zapytać, czy go lubisz, czy nie?