Obszar pośladków jest uważany za najbardziej problematyczny dla płci pięknej, ponieważ jest genetycznie predysponowany do powikłań tłuszczowych. Ponadto, mięśnie pośladkowe są duże, więc zmień ich ton i osiągnij piękną ulgę nie jest łatwo. W takim przypadku pomocne będą najlepsze ćwiczenia na okrągłe pośladki, które muszą być wykonywane regularnie, a co najważniejsze, poprawnie. Aby uzyskać dobre wyniki, samo szkolenie nie wystarczy, ponieważ ważne jest, aby przejść do właściwe odżywianie .

Najlepsze ćwiczenia na pośladki

Zacznijmy od pewnych zasad, które powinny być wzięte pod uwagę, aby treningi były jak najbardziej efektywne:

 1. Konieczne jest regularne uprawianie sportu, to znaczy co najmniej trzy razy w tygodniu. Ważne jest, aby pamiętać, że codzienne obciążenia są również niepożądane, ponieważ włókna mięśniowe potrzebują czasu na pełne wyleczenie, więc przynajmniej jeden dzień przerwy pomiędzy sesjami treningowymi powinien być.
 2. Obciążenie należy zwiększać stopniowo, pozwalając mięśniom się przyzwyczaić. Bez tego postępu nie możesz czekać. Zwiększ obciążenie, zwiększając liczbę powtórzeń lub zwiększając ciężar.
 3. Wykonując najlepsze ćwiczenia dla pośladków dla kobiet, pamiętaj, aby pamiętać o odpowiednim oddychaniu, więc wysiłek jest podejmowany na wydechu i relaksacji - na inspirację. Jeśli nie przestrzegasz zasad oddychanie wtedy szkolenie będzie bezużyteczne.
 4. Najlepiej jest łączyć siły układu krążenia i siły, które pozwolą pozbyć się cellulitu, zmniejszyć objętość i pompować mięśnie.

Teraz rzucimy okiem na najlepsze ćwiczenia na pośladki, ponieważ wiedza o tej technice pozwoli nam uzyskać dobre wyniki.

 1. Przysiady . Jest to podstawowe ćwiczenie podstawowe, które z pewnością powinno zostać włączone do treningu pompowania pośladków. Najlepiej wykonać go z dodatkową wagą, w tym przypadku z hantlami, które muszą być podjęte obiema rękami. Trzymaj stopy na wysokości ramion. Przykucnij, odsuń miednicę do tyłu i opuść ją, aż uda sięgną równolegle do podłogi. Upewnij się, że twoje kolana nie krążą po skarpetkach. Następnie powoli wstań, ale lepiej nie rozginać kolan całkowicie, trzymając ładunek. Inna opcja - sito przysiada. Różnica polega na tym, że nogi powinny być szersze niż ramiona i lekko rozłożone skarpetki na zewnątrz.
 2. najlepsze ćwiczenia na pośladki1
 3. Stopy Makhi . Aby wykonać to ćwiczenie, stań na czworakach, kładąc ręce na szerokość ramion. Zabierz stopę z powrotem, wykonując huśtawkę i podnosząc ją tak wysoko, jak to możliwe, próbując dotrzeć do sufitu obcasem. Powoli wracaj do pozycji wyjściowej. Ważne jest, aby się upewnić, że plecy i talia nie zginają się, a ciało pozostaje w bezruchu, aby ładunek nie stracił prędkości. Wykonaj to najlepsze ćwiczenie dla pośladków u siebie w domu, a potem na drugiej nodze.
 4. najlepsze ćwiczenia na pośladki2
 5. Skośne ataki . To ćwiczenie zapewnia dobre obciążenie pośladków i bioder. Do jego wykonania potrzebne będą hantle. Stań prosto, kładąc ręce na szerokość ramion. Wydychając, wykonaj płuco, odciągając jedną nogę po przekątnej. Upaść, zanim biodro przedniej nogi osiągnie równoległość z podłogą. Przy wdychaniu powróć do pozycji początkowej.
 6. najlepsze ćwiczenia na pośladki3
 7. Deadlift . Lista najlepszych ćwiczeń zwiększających pośladki nie może obejmować martwego ciągu wykonywanych w sali i w domu. Weź hantle z prostym uchwytem i rozstaw stopy na szerokość ramion. Pochyl się do przodu, unieś miednicę do góry i czekaj. Zaleca się lekko zgiąć kolana. Wyprostuj ciało, a następnie ponownie pochyl się, kierując miednicę do tyłu. Rób wszystko w wolnym tempie, próbując obciąć mięśnie.
 8. najlepsze ćwiczenia na pośladki4