41-letnia amerykańska aktorka Tara Reed obecnie rzadko pojawia się na ekranach iw czasopismach. Jedynym miejscem, w którym można go teraz łatwo zobaczyć, jest ulica. Któregoś dnia paparazzi zrobili serię zdjęć, w których gwiazda American Pie chodził ze swoim bliskim przyjacielem Charliem Brownem.

Тара Рид и Чарли Браун

Tara Reed i Charlie Brown

Odwiedź sklep jubilerski w Nowym Jorku

Wczoraj, na ulicy jednego z największych miast New Jersey, Tara Reed, gwiazda filmu, spokojnie poszła ulicą z jej bliskim przyjacielem. Jak zauważyli paparazzi, para nie tylko miała słodką rozmowę ze sobą, ale także odwiedziła kilka prestiżowych sklepów, z których jednym był salon sprzedaży biżuterii Cartier. Jednak nie było to najciekawsze, wielu przechodniów, podobnie jak fani, było zszokowanych tym, jak wygląda Tara. Fakt, że aktorka cierpi na anoreksję, nie ma wątpliwości, ponieważ według danych zewnętrznych jej waga nie przekracza 40 kg.

Тара с приятелем посетили ювелирный магазин

Jeśli chodzi o ubrania, na spacer, Reed wybrał koszulkę w kolorze koralowym, która była noszona na gołym ciele i obcisłych dżinsach z dziurami. Obraz celebryty został uzupełniony różowymi sportowymi butami z cierniami, okularami przeciwsłonecznymi i torbą LOUIS VUITTON. Charlie, który stworzył firmę dla gwiazdy ekranu, również ubrał się na spacer w zestawie dżinsów i dżinsowych kurtek, a także koszulki w szarym kolorze. Od akcesoriów na celebrytę można było zobaczyć okulary przeciwsłoneczne, parę bransoletek i zielone buty z przegrodami. Najciekawsze jest to, że Brown również wygląda na szczupłego, ale w porównaniu z Reedem nie jest to takie oczywiste.

Тара выглядит очень худой

Tara wygląda bardzo cienko

Czytaj także
  • Znowu szok: Tara Reid nadal przeraża swoją szczupłość
  • Tara Reid ponownie usprawiedliwia się z powodu swojej bolesnej chudości!
  • Pacjenci z anoreksją Tara Reed potrzebuje hospitalizacji?

Tara nie sądzi, że ma anoreksję

Pomimo faktu, że Reed zawsze był bardzo szczupły, ostatnio coraz częściej podejrzewa się anoreksję. Jakoś w jednym z jej wywiadów aktorka powiedziała te słowa:

"Odnoszę czasami wrażenie, że dziennikarze nie mają nic więcej do roboty, jak rozmawiać o mnie. Czuję się świetnie i nie myślę, że mam wyczerpanie lub coś w tym stylu. Tak, nigdy nie byłem kompletny, ale w tym samym czasie na granicy głodu. Chodzi o to, że od dzieciństwa uczyłem się prawidłowo: nie jem słodkich, smażonych i tłustych, podczas gdy warzywa i owoce są przeciwnie ułożone. Ponadto nie zapomnij o piciu. Jest to oczyszczona woda powinna być w diecie każdej osoby, w ilości nie mniejszej niż 2 litry dziennie. "
Тара не считает, что у нее анорексияТара утверждает, что всегда так выгляделаТара Рид в Нью-Йорке

Tara Reed w Nowym Jorku