Nie jest tajemnicą, że dziewczyny o wspaniałych kształtach są znacznie trudniejsze do odebrania. Szczególnie odczuwa się to w sezonie letnim, gdy kupujesz kostium plażowy. W końcu strój kąpielowy całkowicie odsłania prawdziwe parametry i ważne jest podkreślenie cnót, które odwracają uwagę od niedociągnięć. Najczęściej biust przybiera podobną funkcję - najbardziej atrakcyjną i seksowną część ciała w pełnym fashionistas. Ale co z tymi, którzy mają zbyt duże piersi, wcale nie wyglądają pięknie? Dzisiaj styliści rozwiązali ten problem. W takim przypadku musisz wybrać odpowiedni strój kąpielowy dla otyłych kobiet z dużym biustem.

Najbardziej aktualne stroje kąpielowe dla pełnej kobiety z dużym biustem

Aby strój kąpielowy był pełny z dużymi piersiami, wizualnie skorygowano nieporęczną objętość, możesz wybrać jedną z trzech opcji. Pierwszy to lifting twarzy. Drugie jest wyrównanie proporcjonalne do górnej i dolnej części ciała za pomocą ubrań. A trzeci to zamknięcie wielkogabarytowej skrzyni z wolnym krojem lub masywnym wystrojem, oczywiście, jeśli jesteś nieustraszony z dodatkową skalą. Zobaczmy, które stroje kąpielowe są najbardziej odpowiednie dla kobiet z dużym biustem?

Sportowy strój kąpielowy . Jeśli chcesz chwilowo usunąć kilka centymetrów w klatce piersiowej, najlepszym rozwiązaniem będzie model odchudzający. Najpopularniejsze takie stroje kąpielowe to akcesoria sportowe.

stroje kąpielowe dla otyłych kobiet z dużym biustem 1stroje kąpielowe dla otyłych kobiet z dużym biustem 2stroje kąpielowe dla otyłych kobiet z dużym biustem 3

Bando ze spódnicą . Aby wizualnie wyrównać zbyt dużą skalę górnej części ciała i zwężoną miednicę, warto wybrać model bez shlek ze spódnicą na pniach kąpielowych. W tym przypadku jest idealny jako oddzielny i solidny styl .

stroje kąpielowe dla pełnych kobiet z dużym biustem 4stroje kąpielowe dla pełnych kobiet z dużym biustem 5stroje kąpielowe dla otyłych kobiet z dużym biustem 6

Zamknięte stroje kąpielowe z wykończeniem . Aby ukryć dużą skrzynię, ale nie wyglądasz zbyt masywnie, powinieneś wybrać spójny styl z wystrojem w strefie biustu. Falbany, frędzle, lotka - to najlepsze rozwiązanie do wykończenia.

stroje kąpielowe dla otyłych kobiet z dużym biustem 7stroje kąpielowe dla otyłych kobiet z dużym biustem 8stroje kąpielowe dla otyłych kobiet z dużym biustem 9