Uważa się, że intensywne słodkie perfumy dla kobiet wywołują namiętne pożądanie seksualne u mężczyzn. Najprawdopodobniej to tłumaczy ich niesamowitą popularność. A słodki aromat "rozgrzewa" w mroźne zimowe dni, kiedy naprawdę chcesz ciepła i komfortu.

Perfumy Chanel Candy

Nasycone słodkie, podobnie jak zapach jagodowych cukierków, aromat zdecydowanie różni się od tradycyjnych surowych perfum Chanel. Perfumy są przeznaczone dla młodych kobiet, które zawsze chętnie zwracają uwagę na swoją osobę. Nuty malin, brzoskwini i wiśni sprawią, że właściciel tych słodkich alkoholi stanie się naprawdę seksownym "sweetie".

Nuty głowy : wiśnia, malina.

Nuty serca: brzoskwinia, lilia.

Notatki smyczkowe: bursztynowy, paczula.

Candy

Perfumy prada Candy l'eau

Słodki aromat dla kobiet powstaje z kompozycji białego piżma i karmelu, wzmocnionego nutami wanilii i cytrusów. Duet cytrynowy i sycylijski mandaryn to prawdziwa eksplozja pozytywnych emocji. Ciepły odcień z miodowym akordem dodaje żywicy drzewom lasów Laosu. Te słodkie duchy z wanilią kojarzą się z niewinnością i dotykiem. To najlepszy prezent dla młodej romantycznej dziewczyny. Warto również powiedzieć, że są to najsłodsze perfumy w składzie Prada.

Najważniejsze uwagi: sycylijska mandarynka, cytryna.

Nuty serca: słodki groszek.

Flex zauważa: benzoes (żywica), białe piżmo, karmel waniliowy.

Candy l'eau

Perfumy Lancome La Vie Est Belle

Słodkie perfumy dla delikatnych, wrażliwych dziewcząt, które postrzegają życie w większości pozytywnie. W tłumaczeniu nazwa perfum brzmi: "Życie jest piękne!" - i to zdanie doskonale odzwierciedla jego istotę. Twarz kampanii reklamowej perfum Julia Roberts porównywała perfumy ze słodkim aromatem pysznego deseru owocowo-jagodowego, co daje uczucie lekkości, a nawet niedbalstwa. Wanilia i pralinki dają dobrą stabilność i luksusowy pociąg.

Nuty głowy: czarna porzeczka, gruszka.

Nuty serca: jaśmin, irys, pomarańczowe kwiaty.

Nuty: fasolka tonka, paczula, wanilia, cukierek pralinowy.

Lancome la vie est belle

Perfumy Electric Blue Seduction dla kobiet Antonio Banderas

Perfumy dla kobiet, które preferują słodkie zapachy owocowe i kwiatowe. Pierwszy oddech poczuł czarną porzeczkę i słodką gruszkę. Następnie odsłaniaj głębokie kwiatowe nuty. Uwodzicielski, czarujący zapach daje poczucie wolności i pragnienia przygody. Perfumy bez wątpienia jak jasna i zdecydowana dama, która nie jest przyzwyczajona do ukrywania swoich uczuć.

Nuty głowy : egzotyczne owoce, cytrusy, czarna porzeczka, słodka gruszka.

Nuty serca: gardenia.

Uwagi: piżmo, cedr, paczula.

Electric Blue Seduction dla kobiet Antonio Banderas