Długie włosy to najlepsza ozdoba dla kobiety! Dlatego większość osób płci pięknej dokonuje dużych inwestycji i spędza dużo czasu na pielęgnacji włosów. W końcu, dzięki dużej długości loków, możesz stworzyć wiele niesamowitych fryzur i stylizacji. W tym artykule przyjrzymy się temu, co jest najbardziej popularne fryzury damskie 2014 na długich włosach.

Rzeczywiste fryzury na długie włosy 2014

Równa długość nie jest już dla nikogo interesująca, tym bardziej, że szczytem popularności jest asymetria i różne owalne kontury. Nie zapomnij o grzywce, której długość może być zarówno krótka, jak i długa, przeczesana na bok.

Kaskada z długimi włosami jest uważana za najpopularniejszą fryzurę, z wieloma opcjami do wykonania. Pasuje prawie do wszystkich i od dawna jest liderem.

Kolejną fryzurą na długie włosy jest bob. Tutaj możesz nauczyć się zmieniać w zależności od objętości i asymetrii.

I, oczywiście, warto zwrócić uwagę na stopniowe asymetryczne fryzury. Bardzo modne jest wykonywanie ostrych przejść, o wyraźnych konturach, ale również gładkie i gładkie kroki wyglądają stylowo i oryginalnie.

stylowe fryzury na długie włosy 2014 1Stylowe fryzury na długie włosy 2014 2Stylowe fryzury na długie włosy 2014 3

Stylowe fryzury na bardzo długie włosy 2014

Masz szczęście, jeśli jesteś właścicielem bardzo długich włosów! Masz jedną z głównych atutów kobiecej urody w swoich rękach, więc musisz zręcznie jej używać.

Na tej długości podarte fryzury będą wyglądać bardzo pięknie, a jeśli nadal będziesz malować lub podkreślać, uwierz mi, efekt zapiera dech w piersiach.

Gładkie końcówki włosów i proste grzywki - moda bestsellerów! Pamiętaj, że taka fryzura najlepiej nadaje się dla pulchnych dziewcząt o gęstych włosach.

Każda kobieta, niezależnie od wieku i statusu społecznego, regularnie odwiedza salon fryzjerski lub salon kosmetyczny. Ale wielu z przyzwyczajeń, rok po roku, robi takie same fryzury. Czy to nie czas na eksperymentowanie z twoim wyglądem? W końcu, jak widać dzisiaj, możesz zrobić dowolną oryginalną fryzurę, a nawet przy jej pomocy drastycznie zmienić obraz. Więc co cię powstrzymuje? Nigdy nie rezygnuj ze stylowego i modnego stylu!

Stylowe fryzury na długie włosy 2014 4Stylowe fryzury na długie włosy 2014 5Stylowe fryzury na długie włosy 2014 6
Stylowe fryzury na długie włosy 2014 7stylowe fryzury na długie włosy 2014 8stylowe fryzury na długie włosy 2014 9
stylowe fryzury na długie włosy 2014 10stylowe fryzury na długie włosy 2014 11stylowe fryzury na długie włosy 2014 12