Współczesne dziewczyny nie reprezentują swojego życia bez torby - niezawodnego pomocnika i bezdennego repozytorium wszystkich ważnych dokumentów, ważnych drobiazgów, a także całkowicie bezużytecznych przedmiotów, które noszą torby wszystkich (lub prawie wszystkich) kobiet. Między innymi torba jest również okazją do nadania obrazowi kompletności, uczynienia go bardziej ostrym i eleganckim, lub, przeciwnie, do zabawy lub ironii.

W tym artykule mówimy o stylowych torebkach damskich.

Stylowe skórzane torby

Stylowe skórzane damskie torebki - wieczny klasyk świata akcesoriów mody. Nie ma znaczenia, czy do szycia używa się prawdziwej skóry, czy też torba wykonana jest ze sztucznej skóry - klasyczny "skórzany" rodzaj torby gwarantuje, że nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego warto kupić jedną lub dwie naprawdę wysokiej jakości torebki ze skóry (lub ich imitacji), nawet jeśli ten zakup przyniesie znaczną ilość pieniędzy. Zamiast tego otrzymujesz trwałe i stylowe akcesorium, które może uzupełnić prawie każdy obraz. Ponadto stylowe skórzane torby, pod warunkiem, że są odpowiednio pielęgnowane i nie są zbyt ekstremalne w działaniu, mogą służyć swojej gospodyni nie przez lata - przez dziesięciolecia.

stylowe torby 1stylowe torby 2stylowe torby 3
stylowe torby 4stylowe torby 5stylowe torby 6

Stylowe torby z dzianiny

Dzianina w sezonie jesienno-zimowym to prawdziwy must-have. Dotyczy to szczególnie czapki na głowę i zabawne torby z trójwymiarowym wzorem. Możesz nawet wiązać stylową jasną torbę własnymi rękami - w ten sposób będzie jedyny w swoim rodzaju i na pewno stanie się atrakcją Twojego wyglądu. Pamiętaj jednak, że w takiej torbie lepiej jest włożyć worek z tkaniny, aby chronić urządzenie przed rozciąganiem i deformacją.

Szczególną uwagę należy zwrócić na torby ze śmiesznymi aplikacjami - sowy, zające, kocięta, postacie z kreskówek lub komiksy - wszystkie będą świetną ozdobą stylowej torebki. Oczywiście, takie akcesoria nie nadają się do pracy, ale nie mogłyby lepiej pasować do swobodnego spotkania z przyjaciółmi lub wycieczką krajową.

stylowe torby 7stylowe torby 8stylowe torby 9

Stylowe torby z tkaniny

Torby z tkaniny mogą być równie modne i atrakcyjne jak skórzane. A ten sezon okazuje się jak najlepiej. Piękne i stylowe torby uszyte są z grubego lnu i grubej żakardowej, prostej bawełny i cienkiego jedwabiu. Oczywiście zakres ich zastosowania jest różny w zależności od stylu i materiału produktu. Stylowe damskie torebki na ramię wykonane z lnianej tkaniny o zabawnych wzorach to świetna alternatywa dla nudnych plastikowych torebek lub bezkształtnych toreb na zakupy. Śmieszne bawełniane modele z nadrukami nadają się do chodzenia z przyjaciółmi lub wykładów na uniwersytecie, ale eleganckie sprzęgła pokryte drogim materiałem są doskonałym wyborem na imprezę lub wyjście.

Podnieś torbę zgodnie z ogólnym stylem obrazu, ale nie zapominaj, że nie powinna ona zostać utracona, połączyć się z innymi elementami stroju. Zrób trochę jaśniejsze, wybierz modele z nietypowym wykończeniem lub pogrubionym drukiem - niech torba stanie się główną atrakcją obrazu.

stylowe torby 10stylowe torby 11stylowe torby 12
stylowe torby 13stylowe torby 14stylowe torby 15
stylowe torby 16stylowe torby 17stylowe torby 18