Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, to na pewno podążycie za modą. Niektóre stylowe fryzury kobiet w 2015 roku będą przyjemnie zaskakiwać i zachwycać.

Stylowe damskie krótkie fryzury 2015

Hitem sezonu w 2015 roku była niezwykła technika farbowania włosów. Jest dość oryginalny i interesujący, dlatego naprawdę rozwalił Internet w całym kraju. Wygląda jak nieregularna fala w postaci pikseli i wygląda bardzo intrygująco.

Ogólne trendy stylowych fryzur w 2015 roku w kilku słowach można wyrazić następująco: jasne i asymetryczne kontury. Pixie Strzyżenie - bardzo krótki, ale jednocześnie niesamowicie kobiecy. Będzie pasować dziewczęta o miękkich rysach. Na tej fryzurze, jeśli nagle chcesz stać się trochę chuliganem, możesz zrobić potargane stylizacje, psując włosy.

Dobrze znana fryzura "Bob" powraca do nas, tylko w nieco skróconej wersji: pasma z przodu ledwo sięgają podbródka. Aby nadać tej fryzurze nowoczesność, można ją potargać, dodawać długie i ukośne grzywki lub strzyżenie asymetrycznie.

Bardzo istotna jest krótka fryzura, którą wcześniej wymyślono dla mężczyzn - "garcon" . Wyszła z zapomnienia i znalazła się w modnych katalogach dla kobiet. Dla kobiet, które mają grube i proste włosy, ta fryzura będzie działać szczególnie dobrze.

Cóż, jak bez klasycznego "kwadratu" . Chociaż w tym modnym sezonie zmieniła się nieznacznie i ma postrzępiony kontur lub trapezoidalny kształt. Szalenie ciekawa opcja byłaby "kwadratowa" z długimi pasmami, które przypominają igły.

Fryzury na średnich włosach również mogą być modne. Zwłaszcza jeśli są wykonane w "wiązce". Szukajcie fryzur w formie "kaskady", gdy pasma na różnych wysokościach oprawiają twarz.

Nie zapomnij tego sezonu i właścicieli długich włosów. Nierówne fryzury zyskują na popularności. Należy również wziąć pod uwagę, że w 2015 r. Długie proste włosy pozostaną modne, zwłaszcza jeśli uzupełni je wyraźna szeroka grzywka.

stylowe fryzury 2015 1stylowe fryzury 2015 2stylowe fryzury 2015 3
stylowe fryzury 2015 4stylowe fryzury 2015 5stylowe fryzury 2015 6
stylowe fryzury 2015 7stylowe fryzury 2015 8stylowe fryzury 2015 9