Zdając sobie sprawę, że nie można ukryć związku, David Schwimmer i Zoe Buckman, którzy mieszkali razem przez dziesięć lat, a sześciu z nich w legalnym związku małżeńskim, wczoraj ogłosili koniec swojej historii miłosnej, wydając oficjalne oświadczenie.

Rozpad kolejnej pary

Nie ma tygodnia, aby informacje o kolejnym rozwodzie z Hollywood nie pojawiały się w gwiezdnych wiadomościach. W tym czasie 50-letni David Schwimmer i jego młoda żona, 31-letni Zoe Buckman, postanowili zakończyć romans na dziesięć lat.

Дэвид Швиммер и Зоуи Бакман объявили о своем расставании

David Schwimmer i Zoe Buckman ogłosili rozpad

W środę para, której sześcioletnia córka dorasta, zgłosiła to w apelu do fanów. Stanowi:

"Postanowiliśmy zrobić sobie przerwę w naszym związku, aby zrozumieć, czym powinni być. My, jak poprzednio, szanujemy, kochamy i dbamy o siebie nawzajem, ale chcemy decydować o przyszłości. Priorytetem jest oczywiście dobro i szczęście naszej córki. Wspierajcie nas i okazujcie szacunek dla naszego życia prywatnego w trudnych czasach. "

Omawiając powód separacji pary, która nie jest jeszcze znana, fani Schwimmera i Backmana mają nadzieję, że jest to tylko kryzys w małżeństwie, a ich przerwa jest tymczasowa.

Ciemniejszy niż chmury

Po wiadomościach o niezgody w rodzinie gwiazdy serialu "Przyjaciele", paparazzi schwytali Schwimmera na ulicach Nowego Jorku. Sam aktor wędrował przez park, a potem, kupując kawę, usiadł na ławce i bardzo emocjonalnie rozmawiał przez telefon komórkowy z nieznanym rozmówcą.

Дэвид Швиммер был замечен на прогулке в Нью-Йорке

David Schwimmer był widywany w Nowym Jorku

Czytaj także
  • Courtney Cox i David Schwimmer pobrali się?
  • David Schwimmer i Zoe Buckman wzięli udział w ceremonii Emmy 2016
  • Eva Longoria ponownie sprowokowała plotki o ciąży

Przypomnijmy, że Schwimmer i Buckman spotkali się w Londynie w 2007 roku, gdzie aktor pracował nad komediowym melodramatem "Run, grubas, uciekaj". Buckman pracował jako kelnerka w klubie Cuckoo, gdzie wieczorem zjawił się Schwimmer. Dwa tygodnie po tym spotkaniu Zoe przeprowadziła się do Davida w Los Angeles. W 2010 roku gołębie były małżeństwem, a rok później David stał się ojcem uroczego dziecka, które para nazywa Cleo.

Зоуи Бакман и Дэвид Швиммер с дочерью Клео

Zoe Buckman i David Schwimmer z córką Cleo