Staple suknie powróciły ostatnio do mody, ale już zyskały szeroką popularność. Jaki jest sekret popularności tej tkaniny? Po pierwsze, zszywka jest całkowicie naturalną ściereczką bawełnianą. Czasami, aby uzyskać większą wytrzymałość, dodaje się do niej syntetyczną nitkę, ale najczęściej jest obecna w bardzo małych ilościach. Drugą zaletą tej tkaniny jest to, że jest ona wystarczająco lekka i wygodna w lecie, ponieważ łatwo odparowuje pot wydzielany przez ciało. Wreszcie, zszywka jest odporna na światło słoneczne, wodę i różne zagrożenia drobnoustrojowe, więc w tej sukience nie możesz martwić się własną higieną. Wady tkaniny obejmują możliwy skurcz po myciu w gorącej wodzie, a także fakt, że jest ona pomarszczona dość łatwo.

Różnorodność kolorów, a w szczególności duża liczba jasnych, kwiatowych wzorów pozwala wybrać sukienkę z tego rodzaju podstawowej, która Ci się najbardziej spodoba.

Nowoczesne staple w stylu rosyjskim

Suknie w rosyjskim stylu ludowym są teraz na wysokości mody. Wielu projektantów posługuje się klasycznym krojem rosyjskiego sarafanu lub sylwetką tradycyjnych strojów z XVIII-XIX wieku, tworząc stylizowane nowoczesne modele.

Bardzo nietypowe długie sukienki z klamrami w stylu rosyjskim z dopasowanym gorsetem, rękawy latarki i długa plisowana spódnica. Ten styl sprawia, że ​​kobiecy niemal każdy kształt.

Dla tych, którzy chcą ukryć brak talii, produkowane są podobne modele ze skróconym gorsetem, krawiectwo "księżniczki". Takie sukienki z jasnym kwiatowym wzorem wyglądają najkorzystniej.

Kolejna wersja sukienki w stylu ludowych strojów rosyjskich - koszula z sukienkami. Zwykle jest krótki, znacznie powyżej kolana i jest wykonany z białych zszywek. Może lub nie może mieć rękawy. Ale jeśli są one dostępne, są one bogato zdobione haftem wykonanym w różnych technikach, a także na szyi i brzegu koszulki.

Wreszcie, modne są także długie i zszywane sukienki z długimi rękawami. Taki krój tworzy bardzo lekką, latającą sylwetkę. Sukienki Longline idealnie pasują do garderoby plażowej, a także w swobodnym zestawie ubrań na letnie wakacje w mieście.

zszywka w stylu rosyjskim1zszywki w stylu rosyjskim2Rosyjskie staple dresses3
zszywki sukienki w stylu rosyjskim4Staple w stylu rosyjskim5zszywki w stylu rosyjskim6
Staple w stylu rosyjskim7zszywki w stylu rosyjskim8Staple w stylu rosyjskim9