Miękkie puzzle podłogowe Pojawienie się dziecka w domu wiąże się z pewnymi zmianami w układzie życia. Młodzi rodzice starają się, aby ich dom był tak bezpieczny, jak to możliwe, aby dorastać nieprzytomny. Kiedy okruch zaczyna się przyczaić i próbuje odkryć nowe terytorium dla siebie, matka myśli o tym, jaki rodzaj podłogi jest najlepszy dla ruchy dziecka. Ktoś używa dywanów, ktoś tworzy plac zabaw, rozkładając koc. Doskonałym pomysłem byłoby zakup powłoki etylenu z octanem winylu, która jest w skrócie EVA. Jest to nowoczesny materiał, z którego z powodzeniem wykonywane są puzzle na podłodze dla dzieci, a także inne miękkie zabawki edukacyjne.

Zalety mat podłogowych EVA

Ten materiał ma wiele pozytywnych cech, na które powinieneś zwrócić uwagę:

  • miękkie pół-puzzle od renomowanych producentów są nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci, nie powodują alergii;
  • ta powłoka jest łatwa do pielęgnacji i czyszczenia;
  • maty z puzzli pełnią funkcję ciepłej podłogi, a dziecko nie będzie zimne do zabawy;
  • taka podłoga może, jeśli to konieczne, zmiękczyć opadnięcie okruchów;
  • dywan można szybko i łatwo usunąć, nie zajmuje dużo miejsca;
  • miękka połówka układanki dla dzieci rozwój dziecka;
  • powłoka nie musi być klejona, jest idealnie przymocowana do podłogi bez dodatkowych środków, jest łatwa do umieszczenia na każdej powierzchni;
  • układanki mogą składać się z różnej liczby elementów, ponieważ można je nabyć w sekcji pokoju dowolnego obszaru;
  • podłoga jest odporna na wilgoć, dzięki czemu nadaje się do umieszczenia w łazience.
Typowe rodzaje mat podłogowych EVA

Istnieje szeroki zakres powłok z tego materiału, który będzie odpowiedni dla dzieci w różnym wieku, zarówno chłopców, jak i dziewcząt. Na przykład wielu preferuje miękką podłogę w formie dywaników, gdzie każdy element przedstawia zwierzę lub jakiś rodzaj transportu. Dzieci lubią spędzać czas z taką zabawką. Inną opcją dla przedszkolaków będzie okładka, z której każdy szczegół pokazuje osobną literę lub cyfrę. Stanie się pomocą edukacyjną dla dziecka. Miękkie puzzle podłogowe dla dzieci w formie gry klasyki są odpowiednie dla tych, którzy są przyzwyczajeni do aktywnego wypoczynku. Istnieją również powłoki monochromatyczne bez wzoru i różne inne modele.

Należy zauważyć, że elementy różnych dywanów tej samej wielkości można łączyć ze sobą. Musimy jednak pamiętać, że nie zaleca się chodzenia po takiej podłodze w butach.

Miękkie puzzle 1Miękkie półkole 2Miękkie puzzle 3
Miękkie puzzle 4Miękka półpuzzle 5Miękka pół-puzzle 6