Noworodek od pierwszego dnia rozpoczyna długą drogę rozwoju. Interesuje go absolutnie wszystko: zdjęcia na tapecie, kolor sufitu, kwiaty na sukience mojej matki. Nawet gdy leży w łóżeczku, nadal się rozwija, oglądając niedźwiedzie z boku i kokardę z baldachimem, ale przenośny telefon jest szczególnie interesujący dla dziecka.

Muzyka komórkowa i bezpieczeństwo

Telefon komórkowy jest przymocowany do łóżeczka za pomocą specjalnej, bezpiecznej przystawki, a nawet najsilniejsze pióra nie będą w stanie go zburzyć. Aby zainstalować ten uchwyt, musisz wziąć na siebie odpowiedzialność, ponieważ telefon komórkowy, który spadł na noworodka, może go bardzo przestraszyć.

Musical mobile Tiny Love

Musical mobile Tiny love to doskonały prezent dla noworodka - rozwój wizualny, dotykowy i słuchowy. Ta muzyczna karuzela wisiorek sterowana jest zarówno za pomocą pilota, jak i ręcznie. Zasięg działania centrali wynosi do 5 metrów od panelu sterowania. Po włączeniu urządzenia w mobilnej muzyce Mozarta, Bacha i Beethovena. Tiny Love ma wiele modeli dla najmniejszych i są słusznie uważane za najbardziej kolorowe i najlepsze. Na przykład model Zoo jest bardzo popularny wśród rodziców. Ponad głową niemowlęcia tańczą kolorowe zwierzęta: żyrafa, słoń i koń.

Cechą struktury karuzeli jest ta w polu widok noworodka jest jedno małe zwierzę, a dziecko uczy się skupiać uwagę i widzieć jeden przedmiot.

Telefony komórkowe są przeznaczone dla dzieci od urodzenia do sześciu miesięcy, ale dzieci naprawdę lubią tę zabawkę i starsze. Zalecenia są wydawane ze względów bezpieczeństwa, ponieważ w ciągu 5-6 miesięcy dziecko, opierając się na bokach łóżeczka, może wstać, ciągnąć zabawki i przyciągać do siebie. Matki dzieci w wieku powyżej sześciu miesięcy zdejmują karuzelę i zostawiają blokadę muzyczną w łóżeczku, umożliwiając dziecku zabawę z nim, niezależnie włączając i wyłączając melodię. Zabawki miękkie zaczerpnięte z karuzeli można przymocować do wózka, fotelika samochodowego, do łuków opracowanie dywan .

Mobilność muzyczna jest doskonałą okazją dla mamy do poświęcenia czasu dla siebie i prac domowych, podczas gdy dziecko będzie cieszyć się muzyką klasyczną i bawić się ulubionymi zabawkami, umieszczonymi na parasolu klosza. Wszystkie zabawki mają różne elementy kolorystyczne - duża liczba kolorów rozwija percepcję wzrokową, również matka może rozwiązać zabawki i pozwolić dziecku grać.

Łatwo jest zająć się telefonem komórkowym - panel muzyczny można łatwo wytrzeć wilgotną ściereczką, a zabawki z telefonu komórkowego można odwiązać i myć.