Osoba zawsze stara się znaleźć sposób na osiągnięcie pożądanego, bez nadmiernego wysiłku dla sprawy. Spodnie do odchudzania pochodzą z tej samej opery. Jak to kusząco brzmi - włóż się i schudnij! Właśnie taki efekt faktycznie objawia się tylko podczas noszenia spodni podczas uprawiania sportu.

Zasada działania

Spodnie do wyszczuplenia i przeciwko cellulit składają się z trzech warstw:

  • 100% bawełna - pozwala skórze "oddychać", nie powoduje podrażnień, alergii, jest miękka i przyjemna w dotyku. Czasami bawełnę zastępuje się termoelementem, materiał ten zapewnia również mikro masaż;
  • neopren - to jego koszt, że spodnie wyszczuplające z efektem termoefektu, materiał ma siatkową strukturę, która umożliwia łatwą penetrację tlenu przez pory, a także tworzy efekt masażu;
  • Lycra - to zewnętrzna warstwa spodni, pozwalająca na długotrwałe noszenie bez deformacji tkaniny.

Efekt utraty wagi uzyskuje się poprzez podwyższenie temperatury wokół ciała, a efekt antycellulitowy uzyskuje się za pomocą mikromasażu. Ciepło wnika w najgłębsze tłuszcze, dzieli je i usuwa je potem.

Odmiany

Spodnie odchudzające antycellulitowe są dwojakiego rodzaju:

  1. Termo-pióra dla tych, którzy zamierzają z nich korzystać podczas treningu. Spodnie ograniczają ruch, ale w żadnym przypadku rozmiar nie może zostać zwiększony. To w najbliższym kontakcie osiąga się efekt sauny.
  2. Spodnie miostimulyatory - dla leniwych. Kiedy nosisz, wybierasz właściwą częstotliwość, a obecne wyładowania wpływają na twoje mięśnie w taki sposób, że ćwiczysz.
Przeciwwskazania i skutki uboczne

Podczas noszenia mogą wystąpić siniaki i duża niedogodność podczas treningu - nie martw się, to jest konieczne. Jeśli chodzi o przeciwwskazania do używania spodni sauna odchudzająca tutaj wszystko jest banalne:

  • choroby sercowo-naczyniowe;
  • ciąża;
  • choroby ginekologiczne.

Podczas treningu nie nosić spodni dłużej niż 1-2 godziny i nie nosić ich na nagim ciele. Najlepiej nosić bawełnę pod tkaniną termoaktywną.