Efekt termiczny jest dobrym pomocnikiem przy pozbyciu się zbędnych kilogramów. Dlatego ktoś na szybką utratę wagi idzie do sauny, a ktoś - bierze film i robi okłady.

Odchudzanie za pomocą folii

Odchudzanie i pozbycie się cellulitu za pomocą okłady - wymagała usługi kosmetycznej w różnych salonach kosmetycznych. Jednak domowe okłady są bardzo popularne ze względu na ich taniość i możliwość wyboru własnych "magicznych" składników.

Efekt utraty wagi za pomocą folii polega nie tylko na usuwaniu nadmiaru płynu, ale również dzięki temu, że woda jest usuwana, skóra jest zaciśnięta, a skórka "pomarańczowa" jest zredukowana. Znaczna część wyniku zależy od składników, które nie są noszone na skórze. Glony, glina, miód, ocet, pieprz lub cynamon pod wpływem ciepła aktywnie wnikają w podskórną warstwę tłuszczu i aktywują procesy metaboliczne, które zwiększają utratę tłuszczu.

Ćwiczenia pomagają poprawić efekt owinięcia ciała, co należy wykonać podczas zabiegu kosmetycznego. Czasami eksperci radzą, aby podczas ciepłych koców rozgrzewać się podczas zawijania. W tym przypadku nie należy przesadzać - przegrzanie może uszkodzić niektóre narządy wewnętrzne, spowodować problemy ginekologiczne, osłabienie lub kołatanie serca.

Jak stosować folię do odchudzania?

W przypadku utraty wagi można kupić specjalistyczny film sauny, zaprojektowany specjalnie na okłady. Jednak większość kobiet woli zwykły film spożywczy, który jest nie mniej wygodny w użyciu, a jego koszt nie spowoduje zniszczenia portfela.

Oprócz folii do zawijania potrzebujesz narzędzia, które jest nakładane na skórę. Najbardziej efektywnymi składnikami opakowań są wodorosty , miód, niebieska glina. Wybrany środek powinien być nakładany na skórę w obszarach problemowych - na brzuchu, bokach lub udach, a na górze zamienia się w film.