Ponieważ czytasz ten artykuł, prawdopodobnie chcesz schudnąć. Rozumiemy jednak, jaka jest różnica między koncepcją spalania tłuszczu a utratą wagi. Prawdopodobnie myślisz (widzisz nawet, kiedy zamykasz oczy), że masz talię osy, cienkie nogi, elastyczne pośladki, tylko jedna rzecz uniemożliwia im zobaczenie ludzi wokół ciebie - warstwę tłuszczu, pod którą są schowani.

Tak więc, utrata wagi - jest to prawdopodobnie proces, gdy idziesz na dietę, na przykład z gryki i kefiru. Cierp i cierpisz przez 3-4 dni, wtedy zaczynasz czuć się źle, a ty przeklinałeś wszystkie "cienkie" tego świata. W końcu, po zerwaniu, rzucasz się na wszystko, co przychodzi, i wpisujesz nie tylko to, co upuściłeś, ale także te kilogramy, których wcześniej nie miałeś. Ale spalanie tłuszczu to celowe i świadome usuwanie złogów tłuszczu pod skórą. Aby skutecznie spalać tłuszcz, musisz mieć:

  • motywacja;
  • plan (składający się z aktywności fizycznej i żywienia);
  • umiejętności pomiarowe (skale, pomiary bioder, nóg, talii).

Motywacja powinien składać się z czegoś znaczącego i długoterminowego. Możesz na przykład "podkręcić", umieszczając na pulpicie obraz jakiegoś idola (aktorki, sportowca itp.) Z doskonałą figurą. Patrząc na cudzą radość, ty perehochetsya jedz kolejne cukierki.

Plan powie Ci, jak przyspieszyć utratę tłuszczu, ponieważ musisz pisać nie tylko intencje, ale także osiągnięcia. W twoim planie powinien być zapis kalorii, z utratą tłuszczu, powinien to być deficyt 20%. Oznacza to, że jemy o 20% mniej niż wydajemy. Zajmiemy się odżywianiem bardziej szczegółowo.

Moc

Odżywianie jest częścią programu spalania tłuszczu, który będziesz musiał zrobić sam w domu. Po pierwsze, nie pozwalamy na spowolnienie metabolizmu. Aby to zrobić, zastosuj posiłki podzielone - 6-7 posiłków. Podziel wszystko, co jesz, na 7, weź częste i małe porcje.

Po drugie, białko jest niezbędne do spalania tłuszczu (to znaczy do suszenia). Jeśli nie użyjesz go w odpowiedniej ilości, twoje ciało z brakiem kalorii zacznie wydobywać białko z mięśni. A potem spalanie tłuszczu pójdzie na naszą szkodę. Codziennie spożywać 4g białka na kilogram wagi, dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Spalanie tłuszczu u dziewcząt nie różni się zbytnio od mężczyzn.

Aktywność fizyczna

Potrzebujemy treningu spalania tłuszczu. Składają się z trening cardio i trening siłowy. Rano na pusty żołądek powinien biec przez 30 minut lub więcej, a przed treningiem siłowym biegać lub skakać na linie. Ładunek cardio można przeprowadzić 3-4 razy dziennie, jeśli masz taką możliwość. Pomogą rozkładać cały glikogen (energia w nim osadza się), a dopiero potem rozpocznie się spalanie tłuszczów.

Część pomiarowa - zapasy na wadze i centymetrach. Zapisz wszystkie wskaźniki w notatniku z planem. Jednak rób to nie więcej niż raz dziennie, a nawet lepiej, raz w tygodniu, aby uzyskać wyraźniejszy wynik.

Wszyscy zastanawiamy się, jak proces utraty tłuszczu w organizmie. Jak wspomniano powyżej, w organizmie energia jest gromadzona jako glikogen w mięśniach i wątrobie. Przy pierwszym zapotrzebowaniu na energię rozpoczyna się rozkład glikogenu. Glikogen będzie spożywany podczas snu i między posiłkami. trening odchudzający żywność, a glikogen, który nie był używany, odkłada się w postaci tłuszczu. Bardzo sprawnie zarządzany bezpośrednio po przebudzeniu, ponieważ cały glikogen uszczuplone podczas snu, co oznacza, że ​​od razu rozpocząć spalanie tłuszczu. Przydatne są również ładunki między posiłkami, dzięki czemu glikogen nie jest odkładany jako tłuszcz. Po treningu siłowym, kiedy siły, jak się wydaje, już minęły, musisz uciekać. Podczas obciążenia, cały glikogen jest rozdzielany, mięśnie są wzmacniane, a bieganie pomaga spalić trochę więcej tłuszczu.

Mam nadzieję, że proces utraty tkanki tłuszczowej jest teraz dla ciebie wyjątkowo jasny i możesz przeznaczyć swój czas na najskuteczniejszą metodę pozbycia się tłuszczu.