Biorąc pod uwagę pilność problemu nadwaga Każdego dnia dietetycy i naukowcy wymyślają nowe sposoby rozwiązania tego problemu. Dziś dość często można znaleźć ogłoszenie, które zachwala cieczy kasztan diety. Zanim zdecydujesz się na zakup tego narzędzia, musisz dowiedzieć się, czy to naprawdę działa?

Użyteczne właściwości cieczy kasztan

Producenci tego cudu w swoich reklamach mówią, że:

  1. Ciekły kasztan zwiększa szybkość metabolizmu i zwiększa wydatek energetyczny, co prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych.
  2. Ten produkt ma zdolność wzmacniania układu odpornościowego i zwiększania wytrzymałości. Dlatego zaleca się używać go podczas uprawiania sportu.
  3. Płynny kasztan zmniejsza apetyt, poprawia trawienie i przyspiesza wchłanianie korzystnych substancji.
  4. Narzędzie to pomaga oczyścić organizm z toksyn.
  5. Oznacza to pozytywny wpływ na stan układu sercowo-naczyniowego.

Ponadto producenci twierdzą, że głównym zastosowaniem płynnego kasztana jest to, że jest to całkowicie naturalny produkt, który jest całkowicie bezpieczny dla ciała i praktycznie nie ma żadnych przeciwwskazań.

Skład diety płynnej kasztanowca

Reklama mówi, że ten produkt ma bogatą kompozycję unikalnych substancji, które przyczyniają się do utraty wagi.

  1. Teofilina. Ma działanie podobne do działania kofeiny, ale w przeciwieństwie do niej teofilina działa tylko na tkankę mięśniową.
  2. Teobromina. Akty dotyczące rezerw energetycznych w ciele.
  3. Guaranin. Względny kofeina Który jest równomiernie wchłaniana przez organizm.
  4. Kompleks minerałów i przeciwutleniaczy. Jest to niezbędne do oczyszczenia organizmu z toksyn.
wyszczuplanie kasztanów

Pamiętaj, że nie ma żadnych naukowych dowodów na korzystne właściwości płynnego kasztana, więc powinieneś skonsultować się z lekarzem przed użyciem go. Jak wiadomo, unikalne narzędzie, które pomoże pozbyć się nadmiaru wagi bez ćwiczeń i prawidłowego odżywiania, jeszcze nie wynaleziono.

Jak używać płynnego kasztana do odchudzania?

Ten produkt jest brązowym proszkiem, który jest najczęściej dodawany do różnych napojów, na przykład w soku lub w herbacie. Kolejny kasztan można również umieścić w zbożu i innych płynnych naczyniach. W dniu możesz użyć nie więcej niż 1 łyżeczkę. Producenci twierdzą, że za efekt utraty wagi jest niezbędne do korzystania z kasztanowca 2 razy dziennie.