Kiedy dostaniesz pracę i znajdziesz się w męskiej drużynie, nie wiesz, czy być szczęśliwym, czy płakać. Wygląda na to, że mężczyźni nie lubią plotek jak kobiety i nie lubią sprawiać kłopotów, ale nawet tutaj mają swoje "pułapki", których należy się obawiać.

Jak się czuje królowa?

Wiele osób uważa, że ​​jeśli będą oni jedynymi przedstawicielami słabszej płci w zespole, to będą mieli niebiańskie życie: mężczyźni będą nosić na rękach, komplementy z prysznicami, dają kwiaty, przynoszą kawę i świeże ciasta. Ale będziesz rozczarowany, ponieważ dżentelmeni nie są już w modzie, ale w pracy będziesz postrzegany jako kolega lub rywal.

Zasady, które pomogą pracować w pokoju z mężczyznami

 1. Zachowywać się z kolegami z przekonaniem, nie wahaj się i nie wstydź się, powinieneś uszanować i potraktować to jako równy. Postaraj się rozwiązać wszystkie problemy na własną rękę i nie uciekaj po pomoc. Nie okazuj słabości i nie panikuj, mężczyźni jej nie lubią, szczególnie w pracy. Głównym zadaniem jest zdobycie wiarygodności i szybkie wykonanie tej pracy, rozwiązując wszystkie problemy po ich otrzymaniu. Po prostu nie staraj się zostać "mężczyzną", ta liczba nie zadziała.
 2. Używaj kobiecych "sztuczek" w odpowiednich sytuacjach, na przykład, jeśli coś naprawdę nie działa, "pozwól łzy", koledzy z pewnością będą żałować i pomogą ci rozwiązać problem. Po prostu nie nadużywaj tego, ponieważ ludzie będą myśleć, że jesteś słaby i niezdolny do niczego.
 3. Staraj się nie okazywać wszystkim, że jesteś mądry i rozumiesz wszystkie problemy, mężczyźni bardzo to robią. Lepiej robić wszystko po cichu, wtedy docenią rezultat pracy i nie mogą powiedzieć czegoś złego.
 4. Nie pokazuj gwałtownych emocji w zespole, ponieważ nie jest to częste dla mężczyzn i oni tego nie rozumieją. Jeśli jesteś szczęśliwy, to nie musisz krzyczeć i klaskać w dłonie, po prostu się uśmiechaj.
 5. Jeśli nie lubisz jednego z pracowników zespołu, nie musisz narzekać na innych, ponieważ nikt nie odwołał męskiej solidarności.
 6. Aby porozmawiać, wybierz tematy, które będą interesujące dla wszystkich i porozmawiaj o pięknej sukience z przyjacielem.
 7. Naucz się odmawiać nie pozwólcie, aby was wykorzystali, ponieważ możecie po prostu zrobić kawę dla kolegów przez cały dzień.
 8. Na początku ustaw się tak, aby wulgarne dowcipy i słowa takie jak "słońce", "małe kochanie" i podobne nie brzmiały w twoim kierunku. Nie widzisz prowokacji, ponieważ gracze mogą po prostu spierać się, kto najpierw zdobędzie Twoją lokalizację i zaprosi na randkę. Nawet łatwy flirt może skończyć się dla ciebie żałośnie, aż do zwolnienia.
 9. Powinieneś zrozumieć, że mini spódniczki i szczere bluzki z dużym dekoltem nie są odpowiednie dla takiego zespołu. Kup sobie ołówkową spódnicę, klasyczne spodnie, kurtkę, musisz być w biznesie, nie seksualny .

Zrozum, że wpadłeś na terytorium męskie, z kartą, żarty, które nie są przeznaczone dla kobiet. Przedstawiciele silniejszego seksu uważają, że są bardziej przedsiębiorczy, a kobieta nigdy z nimi nie porówna. Dla nich jesteś przeszkodą, która wtargnęła w sielankę, teraz nie mogą spokojnie żartować, Zasady przetrwania w męskiej drużynie1 dyskutujcie o pornografii i przeklinajcie, bo wśród nich pani.

Zalety pracy z mężczyznami
 1. Jeśli dobrze przedstawisz się w męskiej drużynie, możesz liczyć na mocne ramię w trudnym momencie.
 2. Każdego dnia otrzymasz dawkę uwagi niezbędną dla każdej kobiety. Wyobraź sobie, co Cię czeka 8 marca - "milion, milion szkarłatnych róż".

Zanim zgodzisz się na taką pracę, zastanów się dobrze, czy możesz wytrzymać taką sytuację, czy lepiej poszukać innego miejsca. Ponieważ musisz być w stanie stanąć w obronie siebie, nauczyć się bronić swoich interesów i ukrywać słabości, ale jednocześnie pozostać kobietą.