Poszukując odpowiedniego obuwia na lato i na plażę, każdy fashionista zwraca uwagę nie tylko na stylowy design i wygodny kształt, ale także na przystępną cenę. Jednym z najbardziej popularnych w tej kategorii są damskie gumowe sandały. To doskonała propozycja nie tylko na wycieczkę nad morze, ale także na każdy dzień. W końcu, mimo budżetu, gumowe sandały są wystarczająco wytrzymałe i niezawodne. Chociaż, oczywiście, są wady tego buta. W końcu guma zaczyna się unosić, jeśli ma długie noszenie na nogach. Ale dziś porozmawiamy o zaletach gumowych sandałów plażowych.

Gumowe sandały plażowe

Nie ma nic lepszego do odpoczynku na plaży niż wodoodporne wodoodporne buty. W tej wersji możesz z łatwością wejść do wody i zmyć piasek i nie bój się, że sandały zostaną oderwane. Ponadto projektanci oferują modele o jasnych kolorach, które świetnie nadają się do stylowego wykończenia obraz plaży .

Gumowe sandały na płaskim kursie . Najpopularniejszymi takimi modelami są sandały i mydelniczki. Są wygodne w zakładaniu, wyglądają pięknie na nogach i są dość otwarte, co pozwala nogom oddychać i nie pochodzą z gumy.

gumowe sandały1gumowe sandały2gumowe sandały3

Gumowe sandały na platformie . Jeśli chcesz zwiększyć wzrost, modele na platformie będą najbardziej odpowiednie dla Twojego wizerunku plaży. A żeby podkreślić wyrafinowanie, pomóż jasnym gumowym sandałom na klinie. Ale także projektanci oferują średnią wersję - model na platformie, która przechodzi do buta wyżej.

gumowe sandały4gumowe sandały5gumowe sandały6

Gumowe sandały na obcasach . Dla najbardziej eleganckich kobiet mody, które nie stracą tej jakości nawet w wizerunku plaży, projektanci przedstawiają stylowe modele na pięcie. Możesz wybrać gumowe sandały na stabilnym szkle, a także wygodniejszą opcję na szerokim obcasie. W każdym razie Twoje smukłe i pełne wdzięku nogi przyciągną uwagę innych.

gumowe sandały7gumowe sandały8gumowe sandały9