Gwiazda kina amerykańskiego Robert Downey Jr. dokonał niedawno spowiedzi o swoim synu. Powiedział, że pomimo wszystkich trudności, 23-letni syn Indio pozbył się uzależnienia od narkotyków.

Zabieg był bardzo trudny

Dwa lata temu policja z Los Angeles aresztowała Indio za transport dużej partii kokainy. Aby usiąść w więzieniu, młody człowiek nie otrzymał od słynnego ojca, który włożył przyzwoitą sumę pieniędzy na jego uwolnienie. Zamiast uwięzienia, sędzia wydał wyrok stwierdzający, że Indio powinien udać się do ośrodka rehabilitacyjnego na obowiązkowe leczenie.

A potem 2 lata później Robert Downey Jr. w wywiadzie dla US Magazine powiedział: "Mój syn jest całkowicie zdrowy i został już wypisany z ośrodka. Zabieg był bardzo trudny i bolesny, ale przeszedł go. Jestem z niego bardzo dumny. Utrzymanie tego jest daleka od wszystkich. Teraz może umieścić wszystkie swoje moce w muzyce i robić to, co lubi. " Ponadto aktor powiedział, że Indio został wydany wcześniej niż w wyznaczonym terminie, ponieważ ma dobrą tendencję do całkowitego wyzdrowienia.

Czytaj także
  • Mieszkańcy Rosji widzieli wśród znajomych bliźniaków gwiazd i to bardzo zabawne!
  • Robert Downey Jr. żegna się z Iron Manem?
  • People's Choice Awards 2017 - nominowani, zwycięzcy, najlepsze stroje

Indio nie był pierwszym, który użył narkotyków

W rodzinie słynnego aktora syn podążył śladami swego ojca. Na początku lat 2000, Robert Downey, Jr., był wielokrotnie uwikłany w narkotykową policję. Jednak później aktor był w stanie przezwyciężyć uzależnienie, chociaż dotychczas wszelkie problemy związane z nim i narkotykami doprowadziły go do szału.

Роберт Дауни-младший Сын Индио Отец прогуливается с сыном
Роберт часто брал Индио с собой на мероприятияАктер и сын очень близкиРоберт всегда будет поддерживать своего сына