Czasami tak trudno jest zrozumieć hollywoodzkich celestynów ... Aktor Robert Downey Jr dosłownie zaszokował swoich fanów, przyznając, że nie chce już pojawiać się na ekranie w roli Iron Mana. Bardziej prawdopodobne jest, że wystartuje w jeszcze jednym projekcie w tej hipostazie, a następnie ukryje swoją wyjątkową zbroję w szafa. Ta informacja pojawiła się na contactmusic.com.

Ta decyzja wydaje się zaskakująca, ponieważ była to rola fantastycznego superbohatera, który doprowadził aktora do pierwszego rzutu. Stał się najwyżej opłacanym artystą Hollywood, zyskał sławę i wiele ciekawych propozycji od producentów, należy przypomnieć, że pierwszy film został wydany w 2008 roku, za pracę w nim artysta otrzymał imponującą opłatę w wysokości 10 milionów dolarów. Jednak to był dopiero początek, wszystkie kolejne filmy przyniosły Downey Jr. nie mniej niż 50 milionów dolarów! A teraz chce "zabić" kurczaka, który przynosi mu złote jajka! Dlaczego?

Актер решил убрать свои «доспехи» в шкаф Wszystko w odpowiednim czasie?

Niektóre statystyki: dziś Robert Downey Jr. pojawił się na ekranach aż 8 razy w roli naukowca, ubranego w kostium niepokonanego Iron Mana.

Zrobiliśmy listę i film "The Avengers: The War of Infinity. Część 1, "której premiera ma nastąpić w przyszłym roku" Aktor przyznał, że ten etap przyniósł mu ogromne doświadczenie i dał mu możliwość pracy nad jednym zestawem z jego wybitnymi kolegami z działu aktorskiego.

Роберт Дауни-младший не хочет больше играть Железного человека

Zagra Iron Mana jeszcze raz w kontynuacji "Avengers ..." i odwróci tę stronę.

Czytaj także
  • Mieszkańcy Rosji widzieli wśród znajomych bliźniaków gwiazd i to bardzo zabawne!
  • People's Choice Awards 2017 - nominowani, zwycięzcy, najlepsze stroje
  • Scarlett Johansson stała się najbardziej kasowym biurem Forbesa

52-letni Hollywoodzki przystojny mężczyzna zauważył, że bardzo się starał, aby każdy nowy film był co najmniej tak dobry jak poprzedni. Ale nadszedł czas, aby usunąć ogromny kostium superbohatera, ponieważ aktor nie chce wyglądać śmiesznie w tym ...