Robert Downey Jr. i Scarlett Johansson to jedni z najlepiej zarabiających aktorów, którzy występują w komiksach Marvela, a po prostu faworytami milionów widzów. Spektakularne, ekscytujące filmy o superbohaterach nie pochodzą z dużych ekranów. I nie dziwi, ponieważ są one ozdobione takimi talentami.

Nierozłączni superbohaterowie

Robert Downey Jr. i Scarlett Johansson spotykają się z godną pozazdroszczenia regularnością na planie - w filmach "Cook on Wheels", "The Avengers", "Iron Man 2", "The First Avenger: Confrontation", "Avengers: The Age of Altron." Oczywiście w tym czasie moi współpracownicy zdołali się zaprzyjaźnić. Tak, a ogólne motywy zostały znalezione: w 2014 r. Oboje szykowali się do zostania rodzicami. Scarlett - po raz pierwszy, ale Robert można już nazwać weteranem ojcostwa - czekał na trzecie dziecko. Oboje stali się szczęśliwymi rodzicami uroczych córek. Ponadto po poznaniu ciąży aktorka, Robert pewnie stwierdził, że od Scarlett wyjdzie cudowna matka.

Scarlett Johansson i Robert Downey-ml to także ludzie, mimo że są superbohaterami

Chociaż Scarlett i Robert grają tylko w superbohaterów, raz, na premierze filmu "Mściciele" w Moskwie, wciąż przyznawali się do fanów w swoich super-umiejętnościach. Johansson mówił o wielkiej mocy - samoprzylepnych muffinach (babeczek), a Downey Jr. powiedział, że on sam wie, jak rozgrzać swój obiad! Praca po pracy, a dla normalnego życia bohaterowie komiksów powinni mieć również czas.

Czytaj także
  • Scarlett Johansson zmieniła kolor włosów i ponownie spotkała się z Colinem Joostem
  • Scarlett Johansson rozpoznała właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
  • Daję dzbanek: śmiali się z sieci, jakby gwiazdy wyglądały bez zębów!

Pewnego dnia Robert Downey wystąpił nawet przeciwko Scarlett Johansson, kiedy dziennikarze próbowali dowiedzieć się, czy aktorka zagra w osobnym filmie o Czarnej Wdowie, mówiąc, że Scarlett potrzebuje odpoczynku, a na takie taśmy w Hollywood jest wielu innych utalentowanych aktorów. Zwłaszcza, że ​​Scarlett wkrótce zostanie matką. A on, jak doświadczony tata, już wie, o czym mówi!

Дауни-младший и Йоханссон одни из самых оплачиваемых актеров Марвел Роберт Дауни-младший заступился за Скарлетт Йоханссон Роберт Дауни-младший признался в суперспособности разогревать обед
Роберт Дауни-младшийРоберт и Скарлетт на премьере Мстителей в МосквеСкарлетт Йоханссон в роли черной вдовы
Скарлетт ЙоханссонСкарлетт невероятно стройна после родовУ Роберта Дауни-младшего нет недостатка в поклонниках