Ślub w fioletowych kolorach wygląda bardzo elegancko i szlachetnie. Ten odcień nadaje się na każdą porę roku, ale ta opcja będzie szczególnie korzystna w zimie. Violet jest dla pewnych siebie nowożeńców, jest słusznie uważana za królewską. Jeśli chcesz, aby ten konkretny kolor stał się liderem Twoich obchodów, ten artykuł pomoże ci w praktycznych poradach. A więc, co powinieneś pomyśleć przygotowując ślub w kolorze fioletowym?

Wesela w kolorze fioletowym

Fioletowy kolor symbolizuje bogactwo i luksus, szlachetność i ekstrawagancję. Ponadto ma bogatą paletę odcieni. Wykonując wesele w tym kolorze, zastanów się dokładnie nad każdym szczegółem: nawet talerze i serwetki powinny być w harmonii z ogólną paletą, aby wrażenie było naprawdę niesamowite.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, zacznij od fioletowego zaproszenia na ślub. Możesz zrobić to sam. Aby to zrobić, potrzebujesz ciężkiego fioletowego papieru lub tektury i ... twojego fantasy !! Możesz ozdobić zaproszenia z koralików, wstążek, cyrkonii, zdjęć, dołączyć kalendarze, suszone kwiaty lub sztuczne kwiaty. Ważny punkt: karty do siedzenia dla gości i bonbonniere powinny być wykonane w tym samym stylu z zaproszeniem.

Uważaj również, aby ogólny projekt był harmonijny. Zastanów się nad projektem sali bankietowej: jak stół będzie nanoszony, jakie dekoracje kwiatowe chcesz zobaczyć podczas uroczystości. Możesz także zrobić zdjęcie z interesującym fotobucketem - fioletowe tło będzie dobrze wyglądać na Twoich zdjęciach.

Kulminacyjnym momentem bankietu weselnego jest tort. Na twoim ślubie może być fioletowy. Udane elementy wystroju na purpurowe wesele można uznać za tort weselny, który zdobią róże i storczyki wiodących kolorów.

Ubrania się spotykają

Oczywiście nie można uniknąć tak ważnego przedmiotu jak stroje dla młodej pary. Ponieważ nowożeńcy są głównymi postaciami uroczystości, wybór ubrań jest ważny, aby podejść dokładnie. Wielu współczesnych projektantów używa różnych odcieni fioletu: fioletowego, liliowego, fioletowego w sukniach ślubnych. Nie zapominaj, że fioletowy kolor nie jest dla wszystkich: najlepiej nadaje się dla ciemnowłosych dziewcząt o raczej ciemnej skórze. Jeśli masz jasną skórę i włosy, wybierz dla sukni ślubnej bardziej delikatne odcienie, aby nie zgubić się na tle sukienki. Najlepszym rozwiązaniem na ślub w kolorze fioletowym będzie strój ślubny: tradycyjna biała sukienka, ozdobiona fioletowym pasem lub ozdobą tego koloru, welonem i fioletowymi butami ślubnymi. Możesz wybrać inne piękne akcesoria: kolczyki, naszyjniki, rękawiczki, podwiązki, bukiet ślubny według wybranej skali.

Pan młody powinien wyglądać harmonijnie obok swojej przyszłej żony: podnieść swoją piękną fioletową lub liliową koszulę. Możesz również wybrać klasyczny ciemny garnitur, jasną koszulę i dopełniać obraz purpurowym motylkiem i boutonniere, w harmonii z bukiet panny młodej .

Mówiąc o druhen: będzie bardzo dobrze, jeśli będą wspierać styl weselny i nosić sukienki bzu. Jeśli nie wszystkie dziewczyny mają możliwość zakupu takich sukien, to możesz zamówić je lub zrobić własne piękne ręcznie robione bransoletki ozdobione wstążkami i fioletowymi kwiatami. Zapewni to jeszcze więcej kolorów uroczystościom i stworzy niezbędne otoczenie i świąteczny nastrój.

fioletowy ślub1fioletowy ślub2fioletowy ślub3
fioletowy ślub4fioletowy ślub5fioletowy ślub6
fioletowy ślub7fioletowy ślub8fioletowy ślub9