Małżeństwo z miłości jest dużo młodsze niż małżeństwo dla pozoru. Jednak wcześniej, otrzymane świadczenia musiały zapłacić długie życie małżeńskie. A od dzisiaj uproszczono procedurę rozwodową, ludzie mają kuszącą okazję do zawierania fałszywych małżeństw bez celu stworzenia rodziny. A gdy tylko osoba otrzyma oczekiwane świadczenia, może uzyskać rozwód.

Fikcyjne relacje są dość powszechne w Rosji i na Ukrainie, a podczas kryzysu gospodarczego ich odsetek tylko się zwiększył. Według statystyk, co piąte małżeństwo rosyjskich obywateli jest dziś fikcyjne.

Cele fikcyjnego małżeństwa

Najpopularniejszym i najdroższym rodzajem fikcyjnego małżeństwa jest małżeństwo obywatelskie lub fikcyjna rejestracja. Odpowiadający Moskwie oceniają wysoko "ręczną rejestrację" - z trzech tysięcy dolarów. Małżeństwo z obcokrajowcem za granicą będzie kosztować jeszcze więcej.

Często zawarcie fikcyjnego małżeństwa ma na celu poszerzenie przestrzeni życiowej lub uzyskanie nowego, droższego mieszkania (w przypadku osiedlenia się w "awaryjnych" domach do wyburzenia). Niektóre małżeństwa ukrywają niekonwencjonalną orientację seksualną.

Gdzie znaleźć fikcyjnego męża?

Oczywiście w gazetach lub agencjach małżeństwa nie natkniesz się na otwarte oferty małżeństw zawieranych przez firmy. Warto jednak zajrzeć do Internetu, aby zrozumieć - to tutaj przedsiębiorczy zaludnicy Klondike. Dziesiątki reklam zareagują na Twoją "poślubioną fikcyjną" wyszukiwarkę. W nich nie będzie standardowego "wzrostu, wagi, bez in / n". Zamiast tego koszt i warunki zawarcia fikcyjnego małżeństwa.

Obowiązki małżeńskie w fikcyjnym małżeństwie

Aby uzyskać np. Fikcyjne zezwolenie na pobyt, a nawet obywatelstwo, wystarczy dość fikcyjne zaręczyny i małżeństwo, nie trzeba mieszkać w tym samym mieszkaniu z fikcyjnym mężem. Szerszy zakres usług polega na zawarciu fikcyjnego małżeństwa z życiem. A może nawet z wypełnieniem obowiązków małżeńskich.

Jeżeli w wyniku takiego małżeństwa rodzi się dziecko, słowo "fikcyjne" zostaje odwołane.

Jak zrobić fałszywe małżeństwo?

Liczba fikcyjnych związków sugeruje, że fikcyjne małżeństwo jest łatwe. Po znalezieniu partnera, który przyciągnął Cię w Internecie, możesz złożyć wniosek bez dodatkowych sentymentów. Nikt nie może go odrzucić. Nawet jeśli urzędnik rejestrowy widzi, że starszy pan młody w drogim garniturze najwyraźniej jest na swoim ostatnim oddechu, a panna młoda nie drży z miłości, nie ma prawa odmówić rejestracji.

Nielegalność stosunków prawnych i ryzyko fałszywego małżeństwa

Tak, fałszywe małżeństwa są nielegalne. Jeśli jednak wszystkie dokumenty są prawdziwe, to nie ma odpowiedzialności karnej w Rosji ani na Ukrainie za taki "biznes" (w niektórych krajach istnieje odpowiedzialność karna za fałszywe małżeństwo, na przykład w Niemczech - 3 lata więzienia). U nas odpowiadasz przed sumieniem, no i przed małżonkiem, jeśli oczywiście nie on w kursie, to znaczy "fikcyjny mąż". Jednak przedsiębiorcze panny młode często muszą płacić za fikcyjne relacje. Wejdź w fałszywe małżeństwo W końcu, poślubiając osobę, która jest moralnie przygotowana na wszelkiego rodzaju oszustwa, nie możesz być pewien, że ograniczenia jego sumienia są ograniczone do "fikcyjnego małżeństwa". Brides Linden często spotykają się z szantażem ze strony małżonków, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Szczególnie ostrożnie jest być z zagranicznymi konkurentami, ponieważ mogą zagrozić przekazaniem Cię na policję nawet przed przyjazdem do kraju.

Ponieważ, zgodnie z dokumentami, twoje małżeństwo jest całkowicie legalne, musisz być przygotowany na to, że małżonek może wymagać podziału majątku lub płatności finansowych. Odpowiedzialność za fikcyjne małżeństwo spoczywa wyłącznie na tobie, a prawie nie będziesz w stanie pomóc w sądzie. Dlatego, ponieważ wchodzisz w relacje handlowe, dobrym pomysłem jest poprosić przyszłego męża o potwierdzenie, że jego intencje są nieważne. W takim przypadku będziesz w stanie udowodnić fikcyjność małżeństwa w sądzie (więcej szczegółów, str. 3 Art. 29 RF IC), jeśli chodzi o przymusową eksmisję. Jeśli rozwodzisz się, żaden sąd nie będzie w stanie uznać małżeństwa za fikcyjne.