Białoruski znaczek Papilio znany jest daleko poza granicami własnego kraju. Firma specjalizuje się w kilku liniach damskiej odzieży świątecznej - wieczór, wesele, na spotkania towarzyskie i inne uroczystości. Wszystkie sukienki Fashion House Papilio cechują się doskonałą jakością krawiectwa i doborem tkanin - przekonali się o tym klienci i właściciele salonów odzieżowych w wielu miastach WNP. Tutaj są elementy mody, które przenoszą strój do prawdziwej sztuki. Jakie inne cechy to wieczorowe sukienki marki Papillio? O tym poniżej.

Wieczorne kolekcje ubrań

Białoruska marka co roku tworzy wyjątkową kolekcję strojów wieczorowych, zaprojektowanych w najlepszych tradycjach mody. W 2014 roku Papilio zaprezentowała sukienki w arystokratycznym stylu. Bohaterka ostatniej kolekcji to doskonały absolwent dobrej rodziny, który wie, jak docenić główną rzecz i zrezygnować z drobnych szczegółów. Sukienki 2014 uszyte są z niewygodnego szyku, który można zobaczyć w dżetach Swarovskiego, półprzezroczystej koronce i misternych zasłonach. Do ostatniej kolekcji wykorzystano szyfony z francuskiej i włoskiej produkcji, naturalnego jedwabiu i gipiury. Paleta kolorów prezentowana jest w delikatnych odcieniach złota, lawendy, szafranu, mięty i lazuru.

Uwaga klientów jest zapraszana do kolekcji strojów składających się z wybranych sukienek marki Papilio. Oto krótkie wzory koronek, długie sukienki z wysokimi rozcięciami i asymetryczne stroje na jednym ramieniu. Projektanci oferują także skromne, zwięzłe sukienki na imprezy firmowe z surowymi kod ubioru .

Marka stworzyła osobną kolekcję dla pełnych kobiet. Wiele modeli sukienek ma wysoką talię i złożony zapach, który maskuje mały brzuch. W zestawie znajduje się piękna podłużna kurtka lub pelerynka.

Sukienki Papilio 1Sukienki Papilio 2Sukienki Papilio 3
Sukienki Papilio 4Sukienki Papilio 5Sukienki Papilio 6
Sukienki Papilio 7Sukienki Papilio 8Sukienki Papilio 9