Sukienka jest najlepsza, jaką może zaoferować nowoczesna kobieta mody. Jest niezwykle kobiecy i elegancki, dlatego nadaje się zarówno na imprezy towarzyskie, jak i na pracę biurową. Dziś prawie każda kobieta mody w szafie ma kilka stylowych strojów, ale istnieje kategoria odzieży, której nie można znaleźć na masowym rynku. Są to ekskluzywne ręcznie robione sukienki, do produkcji których spędza się tygodnie, a nawet miesiące.

Suknie wieczorowe ręcznie

Największą koncentrację ręcznie robionych ubrań obserwuje się w kolekcjach haute couture. Zgodnie z regulaminem Paris High Fashion Syndicate, sukienki haute couture powinny być wykonywane ręcznie o 70%, a do szycia powinno się używać wyłącznie tkanin utkanych według osobistego zamówienia. Takie stroje mogą kosztować dziesiątki tysięcy dolarów, więc są własnością głównie żon milionerów, celebrytów i biznesowa dama wysokie stopnie.

Istnieje jednak inna, bardziej "naziemna" kategoria odzieży, która jest wytwarzana przez mało znane marki. Istnieje również praca ręczna, ale elementy stroju są produkowane masowo. Większość ubrań jest szyta za pomocą maszyny, a bardziej złożone elementy wymagające ostrożności i ostrożności są wykonywane ręcznie. Może to być:

  • haft krzyżykowy i satynowy;
  • detale z dzianiny;
  • haft z dżetami i szklanymi koralikami;
  • elementy łańcuchów i kamieni szlachetnych;
  • wystrój piór itp.

Ręcznie robione sukienki często można znaleźć na uroczystościach weselnych i przyjęciach koktajlowych. Podręcznik zazwyczaj wykonywał również sukienki na tańce towarzyskie i latynoamerykańskie.

Jeśli nie masz środków na ekskluzywny strój, możesz wykonać ręcznie robioną dzianinową lub haftowaną sukienkę. To prawda, że ​​do tego potrzebne będą pewne umiejętności i dużo wolnego czasu.

Ręcznie robione sukienki 1Ręcznie robione sukienki 2Ręcznie robione sukienki 3
Ręcznie robione sukienki 4Ręcznie robione sukienki 5Ręcznie robione sukienki 6
Ręcznie robione sukienki 7Ręcznie robione sukienki 8Ręcznie robione sukienki 9