Za każdym razem, kiedy przychodzimy na jesień, zaczynamy myśleć o odzieży wierzchniej. Oczywiście, na początku września, jest jeszcze za wcześnie, aby uzyskać płaszcz lub kurtkę z szafy, ale uniwersalna kurtka, którą można rzucić na siebie, gdy jest zimno, powinna już być pod ręką. Doskonałą opcją na co dzień może być prosta, ale jednocześnie stylowa i bardzo modna kurtka bomber o sportowym charakterze.

Czym jest bomba na kurtkę i jakie są jej cechy wyróżniające?

Nazwa "bombowiec" ma swoje korzenie w pierwszym celu tego typu kurtki - była to odzież dla amerykańskiego pilota bombowca. Wtedy ta kurtka wyemigrowała na uniwersytety i zaczęła być oznaczona przez logo uczelni lub numer oznaczający nazwę instytucji. Dziś amerykańska kurtka bomber jest modną i bardzo popularną rzeczą nie tylko w USA, ale także w wielu innych krajach. Doskonale podkreśla codzienny wygląd zarówno dziewcząt, jak i chłopaków. Bombowce swetry dla dziewczynek nie różnią się zbytnio od modeli męskich, możemy śmiało powiedzieć, że to coś unisex .

Modne bombowce swetry są zwykle wykonane z gęstych, dość ciepłych tkanin. Główne cechy charakterystyczne bombowców: te produkty są dość obszerne, co nadaje obrazowi pewnego rodzaju niedbały wygląd; mankiety, kołnierz i kurtki szyte dolne mocno, wystarczająco szeroki, dzianiny elastyczne pasma, które doskonale oddaje ją i zapobiec skutkom zimnym wiatrem w przypadku złej pogody. Kolejna cecha bombowca - obecność głębokich kieszeni.

Współcześni projektanci nie boją się eksperymentować iz chęcią przeobrażą bluzy bombowców. Dziś można zobaczyć bombowce z interesującymi nadrukami zamiast logo uniwersytetu, ponieważ takie swetry już dawno przestały być znakiem rozpoznawczym ucznia. Ponadto, bombowce jako odzież dawno zostały przekształcone i nabyte różne formy. Pojawiły się bardzo wygodne i funkcjonalne modele bombowców z kapturem, co jest szczególnie ważne w zimnych i często wietrznych i deszczowych jesiennych dniach. Ponadto, na poza sezonem jest idealny bombowiec kurtka skórzana, wykonana na podstawie klasycznego modelu, ale bardziej funkcjonalne i odpowiednie do naszych warunków pogodowych.

Jeśli chodzi o zakres kolorów, jest dość zróżnicowany. Oczywiście początkowo używano spokojniejszych, stłumionych dźwięków. Ale teraz, gdy damska kurtka bomber zyskała tak dużą popularność, produkty te są wykonywane w różnych niespodziewanych kolorach. Na przykład różowa kurtka bomber jest bardzo popularna i pożądana, ponieważ dziewczyny bardzo kochają ten kolor. I wygląda pięknie i odpowiednio, jeśli wiesz, w co się ubrać.

Co nosić kurtkę bomber?

Aby wyglądać stylowo i odpowiednio, musisz zrozumieć, z czym możesz łączyć te modele. Dla dziewczynki doskonałym wyborem byłoby połączenie bombowca z chudymi dżinsami lub przyciętymi spodniami. Ponadto można bezpiecznie nosić kurtkę bomber z szortami. Nie zapomnij o spódnicach: idealne na krótki model z bawełny lub dżinsów. Byłoby bardzo odpowiednie do noszenia kurtki bombowiec wraz z lekkich sukienek płynących, w rzeczywistości połączenie różnych tekstur tak ważne w obecnym sezonie. Ponadto ten obraz okaże się romantyczny i nie pozostanie niezauważony.

Jeśli chodzi o buty, to do bluzy nadają się trampki lub trampki . Jeśli na imprezie noszono kurtkę bomber, można założyć buty na obcasach - będzie to również odpowiednie.

Te modele ubrań są niezwykle popularne wśród współczesnych kobiet mody. Zdjęcie bombowiec dla dziewcząt można zobaczyć w wielu katalogach mody, są one pełne wybiegach światowych. Nie stawiaj się w kadrze, musisz śmiało nadążać za trendami mody i tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne obrazy.

Kurtka Bomber 1kurtka bomber 2Kurtka Bomber 3
Kurtka Bomber 4Kurtka Bomber 5Kurtka Bomber 6
Kurtka Bomber 7Kurtka Bomber 8Kurtka Bomber 9