Komfort i wygoda są kochane i doceniane przez ludzi na całym świecie, bez względu na zawód, wiek i status społeczny. Bluza z kapturem zyskała tak dużą popularność - jest praktyczna, wielostronna, idealna zarówno na codzienną garderobę, jak i na siłownię, wyjazdy poza miasto.

Bluza z kapturem damska - czym ona jest?

To ubranie jest skrzyżowaniem bluzy i bluzy. Szczególnymi elementami i szczegółami produktu są kaptur anorak ze sznurkami do ściągania, duża kieszeń w środku i kilka małych szczelin po bokach. Ale bluza z kapturem to nie tylko strój sportowy. Modele mogą się znacznie różnić od siebie:

  • miękka dzianina tworzy bardzo przytulne bluzy, które idealnie pasują do każdej figury, często ozdobione napisami lub zabawnymi rysunkami przed sobą, co nadaje im oryginalność;
  • damskie bluzy z futerkiem wyglądają bardzo interesująco i można je nosić jesienią i wiosną nawet w zimne dni zamiast wiatrówki i kurtki;
  • dzianinowa bluza to atrakcyjny przedmiot w połączeniu z klasyczną szafą;
  • Bluza z kapturem dla kobiet w ciąży to zadziwiająco przemyślany detal obrazu, który pozwala przyszłej mamie i puzozhitelowi czuć się dobrze, modnie i swobodnie.

Historia z kapturem

Nazwa stylowej bluzki pochodzi od angielskiego "kaptura", co oznacza "kaptur". Po raz pierwszy została zademonstrowana w Nowym Jorku przez kreatywną projektantkę Claire McCardel. I jeśli w historii mody są przypadki, że "nowo stworzone" rzeczy są po prostu zapomnianymi i zmodyfikowanymi "starymi", to ta bluza była idealną nowością.

Bluzy damskie Bluzy natychmiast trafiają do mas i generalnie przez kilka dziesięcioleci pozostają bardzo istotne.

Ale Hoodie, jeśli spojrzeć, jest "zaangażowany" w przestępstwo. 70-80 lat - okres tworzenia bluz, bluz, znany jako szczyt rozwoju kultury hip-hopowej, którego przedstawiciele odmówili przyjęcia prawa i często szli na pogromy i konflikty z policją. Wtedy bluza z kapturem stała się pewnego rodzaju mundurem dla tych, którzy chcieli ukryć swój wygląd. Dzięki okapowi udało się to doskonale, a nastolatkowie, zakrywając twarze, poszli w nocne napady i napady rabunkowe.

Ale dominujący stereotyp zniszczył film "Rocky". Główny bohater wywołał wielkie pragnienie wśród przestrzegających prawo obywateli, aby być jak on nie tylko wewnętrznie, ale także zewnętrznie. Grupa bluzowa "Bachelor Party", ciesząca się dużym prestiżem wśród młodzieży naszego kraju, zwiększyła popularność.

Co możesz nosić z bluzami?

Styl kezhual i sportowy - są to najbardziej odpowiednie opcje dla kombinacji z bluzami. Jeśli nie wiesz, w co się ubrać bluzy, to kilka przykładów pomoże ująć piękny, aktywny i modny wizerunek:

  1. Idealny zestaw bluzy będzie współpracował z jeansami i trampkami na platformie. Trudno wymyślić bardziej odpowiedni łuk piknikowy z przyjaciółmi.
  2. Możesz pobiegać, dodając bluzy z luźnymi dresami i buty z płaskimi podeszwami.
  3. Kurtka również wygląda dobrze z legginsami, ale dla postaci problemowej lepiej jest preferować jej wydłużoną wersję;
  4. Jeśli masz smukłe nogi, możesz nosić skórzane spodnie, bluzę z kapturem, buty na wysokich obcasach i iść na imprezę młodzieżową w tej formie.
  5. Bluza z futrem może być noszona na t-shirtach, golfach, cienkich swetrach. W tej formie można nie tylko iść na zakupy, ale także jeździć na rolkach, łyżwach, jeździć na nartach. Oczywiście możliwe i konieczne jest wybranie dla nich kapeluszy, apaszek i rękawiczek.

Pasuje do bluzy i spódnic, tylko warto wybrać krótkie spódnice, długość tuż poniżej góry. Nawiasem mówiąc, w tym przypadku wysokie buty doskonale uzupełnią zestaw.

bluza z kapturem 1bluza z kapturem 2kurtka damska 3
bluza z kapturem 4bluza z kapturem 5bluza z kapturem 6
bluza z kapturem 7bluza z kapturem 8bluza z kapturem 9