Łatwe i krótsze - to motto nadchodzącego lata! Rzeczywiście, w upalny dzień, chcesz nosić coś tak otwartego i lekkiego, jak to możliwe, aby skóra mogła "oddychać" i pokryć się jednolitą piękną opalenizną. A tu spodenki z kombinezonu będą bardzo przydatne. Ten model jest odpowiedni dla dziewczynek o dobrej sylwetce i braku kompleksów pod względem wyglądu.

Damskie spodenki kombinezon - odmiany

Ten produkt ma kilka odmian, które wyglądają szczególnie korzystnie. Tutaj możesz wybrać następujące modele:

  1. Kombinezon z dżinsowymi spodenkami. Ten model to szorty z wszytymi paskami, które pełnią funkcję szelek. Paski są przymocowane do pewnego rodzaju "fartucha", lub mogą być noszone w półpłynnej formie. Damskie spodenki jeansowe Denim noszone w komplecie z podkoszulkiem lub podkoszulkiem.
  2. Kawałek bawełny kombinezon. W przeciwieństwie do dżinsu, te kombinezony są niezależnymi produktami, które można nosić bez bluzy. Lekki kombinezon odpowiedni na wakacje na plaży, piknik lub spacer po parku.
  3. Kombinezon spodenki spódnica . Ciekawy model, którego spód wykonany jest w formie spódnicy, ale jednocześnie jest szortami. Osiąga się to dzięki specjalnym zapachom lub szerokiej nodze, tworząc iluzję jednoczęściowej spódnicy.
  4. Model z otwartym tyłem. Ciekawy styl, który odważy się spróbować na szokującej i stylowej fashionistce. Ten kombinezon jest przymocowany do szyi i pięknie podkreśla tył dziewczyny.

Wybierając kombinezon ze spodenkami, obstawiasz figurę, więc pożądane jest, aby była napięta i szczupła. To jest dość jasne i chwytliwe, więc lepiej odmówić masywnych akcesoriów. Zatrzymaj się na cienkim pasku, ramce lub stylowej bransoletce. Z butów pasują otwarte sandały z niskimi obcasami lub klinowe obcasy .

Spodenki kombinezon 1Spodenki kombinezon 2Spodenki kombinezon 3
Kombinezon szorty 4Kombinezon szorty 5Szorty kombinezon 6
Kombinezon na szorty 7Kombinezony szorty 8Spodenki kombinezon 9