Jak wiesz, moda jest dynamiczna. Ale jednocześnie, po wydaniu nowego trendu, bardzo trudno jest pozostać oryginalnym i podkreślić indywidualność. W tym przypadku styliści powinni znaleźć kreatywne rozwiązania w popularnych rzeczach. Dzisiaj omówimy to na przykładzie obuwia. To właśnie te buty najlepiej pasują do tego tematu, ponieważ dzisiejsze tenisówki są niezbędnym dodatkiem w arsenale każdej mody. Ponadto, pomimo różnorodności i szerokiej gamy modeli, istnieją niezachwiane trendy, które każdy mody chce uzyskać. Które sneakersy damskie uważane są dziś za najbardziej oryginalne?

Trampki ze skrzydłami . Im bardziej nietypowy wystrój i dekoracja, tym bardziej zaskakuje sama rzecz. Dziś można to prześledzić w oryginalnych modelach trampek ze skrzydłami. Jest to keshural wygląd tego buta, który jest uzupełniony wolumetrycznym nad głową. Najpopularniejsze są modele ze skrzydłami aniołów lub motyli. Takie buty są często uzupełniane chwytliwym i kontrastowym kolorem, dzięki czemu są jeszcze bardziej oryginalne.

oryginalne trampki1oryginalne trampki2oryginalne trampki3

Trampki, pokrowce na buty . Półprzezroczyste modele bezpłatne są uważane za naprawdę niezwykłe i bardzo zaskakujące. Te trampki są czysto styl uliczny i naprawdę wyglądają bardzo oryginalnie. Na zewnątrz nie wyglądają jak buty sportowe. Cechą wspólną jest nadmuchiwana tenisówka. W przeciwnym razie takie buty są wykonane z wodoodpornego materiału, a zamiast sznurówek są uzupełnione zamkiem błyskawicznym. Trampki, ochraniacze na buty - idealna i oryginalna wersja na sezon deszczowy.

oryginalne trampki4oryginalne trampki5oryginalne trampki6

Trampki z koronką . Pomimo tego, że modele koronkowe nie są popularne w pierwszym sezonie, wyglądają bardzo nietypowo. W końcu zgodzisz się, połączenie delikatnej koronki i szorstkiego stylu naprawdę sprawia, że ​​takie trampki są oryginalne.

oryginalne trampki7oryginalne trampki8oryginalne trampki9

Oryginalne zasznurowane trampki

Nie tylko styl i wystrój mogą podkreślać sneakersy damskie, takie jak oryginalne buty. Według stylistów możesz także wykazać swoją oryginalność dzięki niezwykłej zdolności noszenia butów. Co to znaczy? A także fakt, że można kupić idealnie zwyczajne trampki i ozdobić je oryginalnym sznurowaniem. Na przykład obecnie najpopularniejszym typem sznurowania jest metoda kratowa, w której zamiast jednej stosuje się długie sznurówki lub dwie pary. Krata może być ukośna lub prosta. Często stosuj koronki o różnych kolorach, co dodatkowo dodaje oryginalności.

Istnieje wiele sposobów, aby niezwykle zasznurować trampki. Dziś wystarczy poświęcić na wyszukiwanie nie więcej niż pół godziny w Internecie, a cały obraz nie będzie zwyczajny i stylowy.

oryginalne trampki10oryginalne trampki11oryginalne trampki12
oryginalne trampki13oryginalne trampki14oryginalne trampki15
oryginalne trampki16oryginalne tenisówki17oryginalne trampki18