Słońce nie traci piękna, gdy jest pokryte chmurami. Tak jak twoje piękno nie blaknie, gdy jest pokryte hidżabem.

Angelina Jolie

Niektórzy ludzie błędnie wierzą, że muzułmańskie kobiety i dziewczęta ubierają się wyłącznie na zasadzie "ukrywania całego ciała", zapominając o wszelkich trendach w modzie. Wcale tak nie jest. Muzułmańskie stylowe ubrania istnieją również i kobiety tej religii są w stanie ubierać się atrakcyjnie dla płci przeciwnej, a przede wszystkim dla siebie. Spójrzmy na niektóre aspekty mody muzułmańskiej dla kobiet w tym roku.

Modne ubrania muzułmańskie

Sukienki Te dziewczyny, które uwielbiają kobiece wizerunki i wolą królewskie sukienki, które są długie i pół na podłodze, szczególnie zwracają uwagę na proste, ale bardzo wygodne sukienki w tym sezonie. Są idealne na spacery i relaks. Ponadto, ponieważ większość sukien z takiego planu jest wykonana z bawełny, nie będą one gorące latem, co jest ważnym aspektem. Również w tym sezonie plisowanie i koronki są bardzo popularne, więc nie jest zbyteczne kupowanie sukienki z plisowaną spódnicą lub z koronkowymi wstawkami.

Spódnice. Warto zauważyć, że spódnice w tym roku, tak jak w przeszłości, są bardzo popularne, są długie, więc podążając za kanonami muzułmańskimi, można także nadążyć za modą. Na szczycie popularności spódnice wykonane z lekkich, latających tkanin, które podkreślają kobiecość. Popularna jest również dżinsowa, idealna do noszenia na co dzień. Wśród modnych strojów muzułmańskich dla dziewcząt warto zwrócić uwagę na szyfon lub bawełnę spódnice z plisami , frędzle, a także hafty lub aplikacje objętościowe.

Spodnie. Moda muzułmańska nie zabrania również dziewczynom noszenia spodni. Ponieważ ten sezon jest w modnym dżinsie, to lekkie dżinsy idealnie wpasują się w modny wygląd. Również ciekawy będzie wygląd i legginsy w jasnych kolorach w połączeniu z trampkami.

Hidżab. Mówiąc o muzułmańskiej kobiecej modzie, nie można nie wspomnieć o jej głównym atrybucie - hidżab. Wśród różnych trendów modowych można zauważyć wielowarstwowe stylowe hidżaby, które wyglądają bardzo efektownie. Również ciekawe i gładkie szale z delikatnej tkaniny.

moda muzułmańska 1moda muzułmańska 2moda muzułmańska 3
moda muzułmańska 4moda muzułmańska 5moda muzułmańska 6
moda muzułmańska 7moda muzułmańska 8moda muzułmańska 9